Резултати от 1 до 9 от общо 9

Daite idei za Athlon konfiguraciq

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #1

    Daite idei za Athlon konfiguraciq

    Da re4em 4e imate okolo 500$ (+ - 50$)

    Kakvo bihte si vzeli za tezi pari? Pi6ete molq i modelite na mb, cd i ram na koito moje da se doverite 100$ a ako moje i da se klokvat leko o6te po-dobre. Blagodarq predvaritelno


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Daite idei za Athlon konfiguraciq

    7VAX Гигабайт има LAN и саунд, добро и бързо дъно за мене, ако няма да има грандомански колко, инач може и по-добро

    1700+

    256 DDR 333 Самсунг

    60 GB HDD Макстор - без ДДС

    Gf3 Ti 200 Чайник

    ДВД LG

    Флопи, кутия, вентилатор (Spire - хубав), кутия и 300 Вата захранване, клавиатура и мишка

    Всичко около 520 $

    идеалната конфигурация за момента )

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #3

    Daite idei za Athlon konfiguraciq

    Mersi za informaciqta Kayso

    Stranno no ne samo v tozi forum ne namerih i gram informaciq za dynata na MSI - nito oplakvaniq nito hvalbi. Na ixbt.com 4esto vijdam novi biosi za MSI dyna koeto me navejda na misylta 4e si zaslujava da im obyrna vnimanie. Sega se rovi4kam iz saita im msi.com.tw . Nqkoi moje li da mi dade info za nqkoe ot atlonskite dyna i nqkva predstava za nastroiki v bios, poddyrjat li overclock, naprejeniq i t.n.

    Blagodarq predvaritelno!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    45
    #4

    Daite idei za Athlon konfiguraciq

    Dali MSI zaslujava da im se obarne vnimanie,moge da se doseti6 ot tova 4e v BG samo

    te se prodavat s 3god.garancia(ne v Most )

    MSI745Ultra-tova e hubavo dano za cenata si ,podarga si DDR333 ,e razbira se ima i po-hubavi[:D]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #5

    Daite idei za Athlon konfiguraciq

    За паметта мога да те посъветвам да е TwinMos DDR333 с Winbond BH-6 чипове.Просто тая памет си заслужава!Някаде из форума бях постнал един screenshot

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #6

    Daite idei za Athlon konfiguraciq

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Miroir

    Nqkoi moje li da mi dade info za nqkoe ot atlonskite dyna i nqkva predstava za nastroiki v bios, poddyrjat li overclock, naprejeniq i t.n.

    Blagodarq predvaritelno!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    На ComExGroup.com имам цяло ревю на MSI KT4 Ultra платката.... ако толкова те интересуват можеш да погледнеш []

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    15
    #7

    Daite idei za Athlon konfiguraciq

    Polzvam Asus A7N266-VM s 4ip na nVidia - nForce.

    V momenta e okolo $70.

    Ima strahoten zvuk na nVidia 5+1 s digitalen i analogov izhod (spored pto testove nai-dobriqt zvuk v klasa si)

    Ima Lan

    Ima video s 4ip na GeForce MX2 32mb - nqma ni6to ob6to s "poznatite" ni onboard karti - dobro e kolkoto i standalone video karta. Ako ne ti stiga - ima si i otdelen AGP slot.

    Ako overclock-va6 vij Asus A7N266-C...


  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #8

    Daite idei za Athlon konfiguraciq

    Ostana samo da izberem dali dynoto da e GB 7VAX ili na MSI KT4V. Baq raboti iz4etoh za tezi 2 dyna i zasega sym se sprql na GB.

    Izlqzal LG CDRW 48x24x48. Re6ih da vidq dali si struva hvalebstviqta v pove4eto forumi za LG zapisva4kite.

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #9

    Daite idei za Athlon konfiguraciq

    MSI-a...!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Konfiguraciq za PC
    От daniela във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-01-06, 20:22
  2. Help-konfiguraciq
    От gonzolito123 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 27-12-04, 16:39
  3. DVD Rom+Konfiguraciq Vypros??
    От MadMax във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-02-03, 04:55
  4. Sateliten Internet - problemi, idei, izgrazdane
    От Gog във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 18-08-02, 14:40
  5. Idei za gramnal HD
    От Mitko744 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 02-08-02, 20:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе