Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с принтер на Самсунг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Todor123
    Guest
    #1

    Проблем с принтер на Самсунг

    Здравейте,

    имам проблем с Принтер на Самсунг или по-точно с лаптопа, на който искам да го ползвам. Принтерът е Samsung SCX - 3205. Преди няколко дни го купих от известна верига магазини. Но проблемът е, че не мога да го свържа с лаптопа ми, който е SONY VAIO. С Windows 7 съм. Връзката осъществявам, чрез USB кабел. Когато тръгна да инсталирам софтуера, не ми намира принтера и ми показва флаш видео, че не съм свързал кабела, а това не е възможно. Мога и да го инсталирам и после да потърси връзка. Инсталирам софтуера, и отново не иска да принтира. Виждам го като опция, но когато задавам печат, изисква някакъв файл нейм. Защита ли им някаква този лаптоп, с други устройства съм нямал никакви проблеми.

    Пробвах принтера на настолен компюютър. Без проблеми инсталирах драйверите и работи без отказ.

    Някой ако разбира, да помага. Благодаря.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Проблем с принтер на Самсунг

    С каква операционна система е компютъра на които си го инсталирал?
    Единственото нещо за което се сещам, нещо УСБ портовете на лаптопа да са разбазикани от BIOS, виж ги...

  4. Todor123
    Guest
    #3

    Re:Проблем с принтер на Самсунг

    И лаптопа, и настолния са с Windows 7 ?!

    Акъла не ми побира защо това Сони не намира принтера, а на старата щайга стана от раз.
    От УСБ портовете ползвам волани, мишки, безжични и всякакви, връзка с ТВ, флашки и няма проблем, винаги успява да го разчете. Но не и принтера.

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #4

    Re:Проблем с принтер на Самсунг

    включи го, без да инсталираш от диска, като ти поиска драйвер му задай да го търси от CD-то, което предварително си сложил в рома, ако пак не стане му задай да си го намери сам от нета.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със самсунг es6100
    От simo11 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 11-09-12, 23:31
  2. Проблем със екрана на Самсунг
    От P0w3rSlav3 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 11-01-12, 19:20
  3. Проблем с пералня Самсунг
    От sunshine0 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 27-09-09, 19:10
  4. проблем с лсд самсунг
    От aad във форум Samsung телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 07-11-08, 15:54
  5. Проблем с ДВД плеър Самсунг HT-P10
    От Makaveli1986 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 28-02-08, 17:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе