Резултати от 1 до 7 от общо 7

CD-a

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #1

    CD-a

    Има толкова много мвидове TDK , да не говорим за Verbatim. Аз в момвнта съм на Proinco, ама се 4удя по принцип кои са най - готини.

    А - и това за т.н. "доживотна гаранция" на Verbatim истина ли е? 4ух 4е при нас май не я пракиткуват.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #2

    CD-a

    dobrata zapiswachka syshto e wajna za kachestvoto.

    az zapiswam samo na Optical Storage diskcheta sas Plextor bez "dojiwotna garanciq"



    Vapreki tova Optical Storage nqmam razvaleni sled zapis, a Verbatim i TDK imam

    wsichki diskowe, koito kupuwam sa chisto nowi zapechatani t.e. ne gi kupuwam po 1-2 ot knijarnicite s prah i prasti po tqh

  4. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #3

    CD-a

    A be az sum za TDK D-View. Zapisal sum 30-40 i nikoi ne mi se e precakal tuka imam edni ot kogato sa bili 1x-12x i si ba4ka Xtra

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    104
    #4

    CD-a

    Az karam na Verbatim DataLifePlus 700MB 40X s dvoino pokritie(Super AZO+Crystal). Izlizat mi po 0.96LV broikata. Razbira se sum zapisval na mnogo drygi i edinstvenite oplakvaniq koito imam sa ot:

    Fujifilm - zapo4na da pada pokritieto ot licevata strana na diska.

    Multidisk(ako ne se luja bqxa 4exski) - pri polojenie 4e sum nqmal problemi s drygi diskove, tezi multidisk-4eta zapisva4kata mi (ASUS 12x10x32 LustLink) mnogo trydno po4va6e da pi6e na tqx[!]



    PS: Kak moje da prodavat takiva fal6ivi diskove, s dypka posredata[]

  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #5

    CD-a

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Bat Rambo


    PS: Kak moje da prodavat takiva fal6ivi diskove, <font color="red">s dypka posredata</font id="red">[]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Koi be?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #6

    CD-a

    ako ostavim na strana ultravioletovite lachi i nevnimatelno boravene s diskowete,

    Super AZO+Crystal kakwo ste pomogne na edin disk?



    chegartal sam Optical STorage i verbatim s bqlo pokritie - trqbwa da wi kaja, che mehanichnata zdrawina na verbatim naistina e po-golqma, no MNOGO MALKO po-golqma.



    Optical Storage primerno gi miq s preparati za miene na sadowe, sedqt waw woda.. ne sam imal nqkakwi problemi.


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    104
    #7

    CD-a

    Maleiiii pentagod kvi sa teq testove deto gi pravi6[:-?help]

    Naistina kato izkliy4im tezi dva faktora koito si poso4il, ne vijdam s kakvo mogat pokritiqta da napravqt edin disk po-dobur.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе