Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31

Microsoft VS Logitech?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #1

    Microsoft VS Logitech?

    Искам да си купя нова мишка. Коя според вас е най-добре: BTC M830, Logitech Optical Wheel Mouse или Microsoft Optical IntelliWheel Mouse?

    И трите са с три нутона + скрол. Microsoft не са ли най-добрите?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    118
    #2

    Microsoft VS Logitech?

    tiq ustroistwa sa tolkowa prosti che sichko e vypros na vkus, zena, udobstwo i vynshen vid. Izbirai na cwqt

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #3

    Microsoft VS Logitech?

    az zalagam na Microsoft Optical IntelliWheel Mouse 5 butt. - po-malko dopalnitelni driveri, dobra optika, dowolen sam. Logitech mishki syshto sam wijdal dosta dobri, ama dosta... wij kak se dwiji po razlichni powarhnosti, kak straka, ergonomiq.



    na MS im e kofti che imat slab kachestven kontrol qwno. mishkata 1 model nali, pak scrola im se warti absolutno razlichno - na ednite plawno i meko, drugite kato zabchatka!



    samo tova moje da razwali cqloto udovolstvie ot mishkata.



    s klawiaturite na MS e syshtoto - modelite sa dobri, no kachestvoto PONQKOGA zle - kofti

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    104
    #4

    Microsoft VS Logitech?

    6to se otnasq do mi6leta, ve4e treto si vzemam na firmata A4Tech i sum mnogo dovolen. V momenta sum s tazi: http://www.a4tech.com/a4techenglish/wop-35.htm

    Ako ti xaresva vzemai do momenta oplakvaniq nqmam[:D]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #5

    Microsoft VS Logitech?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Bat Rambo


    6to se otnasq do mi6leta, ve4e treto si vzemam na firmata A4Tech i sum mnogo dovolen. V momenta sum s tazi: http://www.a4tech.com/a4techenglish/wop-35.htm

    Ako ti xaresva vzemai do momenta oplakvaniq nqmam[:D]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Izvinqvai 4e 6te trqbva da naranq krehkata ti psihika :P no imah takava mi6ka - i izvinenie ama tova e nai golemiq bokluk na zemqta. Super neudobna - strani4nite butoni se natiskat po nevnimanie, a DA NE KOMENTIRAM FAKTA 4E S TOVA NE6TO NE MOJE DA SE IGRAE IZOB6TO



    po procelist wop35 struva 11$ , za 17$ moje da se vzeme Intellimouse Optical - razlikata e ogromna - butonite sa sa6tiq broi, kato mahnem izli6niq scroll na wop-a. SUper precizna, i kursora ne se gubi pri rqzko dvijenie..



    ta za mi6kite - ako ima6 kinti si vzemi Logitech MX500, ili Dual Optical, a ako si po zle davai Microsoft - ne 4e sa po zle mi6kite... li4no az sam s Intellimouse i nemam problemi

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    Microsoft VS Logitech?

    Logitech Cordless Wheel Mouse - няма как да не ви хареса отсъствието на кабел ) (като си я взех мислех че ще сменям батерии всяка седмица, но те издържат вече повече от 6 месеца яка употреба)


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #7

    Microsoft VS Logitech?

    ideqta za cordless i mene mnogo me blazni.

    sled tolkowa godini samo jici loso mi stava kato pogledna zad komputera

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    104
    #8

    Microsoft VS Logitech?

    LordOfEvil, tova dali 6te natisne6 nqkoi ot strani4nite bytoni bez da iska6 spored men zavisi ot 4oveka i na4ina po koito toi zaxva6ta mi6kata. Imenno zatova ima mi6ki s nai-razli4ni formi, za da moje 4ovek sam da preceni koq forma bi bila nai ydobna za nego - XORA VSQKAKVI!

    Vij tova za kyrsora ne go znaex i sled kato go probvax naistina e taka[:-ashamed]



    PS: "Разни хора, разни идеали"

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #9

    Microsoft VS Logitech?

    ni6to - ne si edinstveniq precakan - nali ti kazah 4e i az imah takava

    mnogo skapi wirelessa - makar 4e ima i nelo6i izpalneniq - MX700 naprimer

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Microsoft VS Logitech?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by LordOfEvil


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Bat Rambo


    6to se otnasq do mi6leta, ve4e treto si vzemam na firmata A4Tech i sum mnogo dovolen. V momenta sum s tazi: http://www.a4tech.com/a4techenglish/wop-35.htm

    Ako ti xaresva vzemai do momenta oplakvaniq nqmam[:D]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Izvinqvai 4e 6te trqbva da naranq krehkata ti psihika :P no imah takava mi6ka - i izvinenie ama tova e nai golemiq bokluk na zemqta. Super neudobna - strani4nite butoni se natiskat po nevnimanie, a DA NE KOMENTIRAM FAKTA 4E S TOVA NE6TO NE MOJE DA SE IGRAE IZOB6TO



    po procelist wop35 struva 11$ , za 17$ moje da se vzeme Intellimouse Optical - razlikata e ogromna - butonite sa sa6tiq broi, kato mahnem izli6niq scroll na wop-a. SUper precizna, i kursora ne se gubi pri rqzko dvijenie..



    ta za mi6kite - ako ima6 kinti si vzemi Logitech MX500, ili Dual Optical, a ako si po zle davai Microsoft - ne 4e sa po zle mi6kite... li4no az sam s Intellimouse i nemam problemi

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Къде видя Intellimouse Optical за 17$.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #11

    Microsoft VS Logitech?

    moje da e widql ne Intellimouse optical a samo optical - s 3te butona

    tezi neshto mi se struwat mnogo darweni na forma

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #12

    Microsoft VS Logitech?

    vav jar

    s dds izliza kam 45 leva

    po pricelist e 17$$$

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #13

    Microsoft VS Logitech?

    pentagod - razlika vav formata taka ili ina4e nqma - mi6kata si e udobna i za levaci

    intelli-to ima 2 butona otgore i senzora e 6000Hz za razlika ot obiknoveninq optical


  17. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #14

    Microsoft VS Logitech?

    abe hora kakvo pishete gluposti w obshti liniii.)))

    Nai dobroto neshto e optichniq track-ball na Microsoft blizo 35 $ e no e super kachestwen. Idealen za igri i programi iziskwashti preciznost na pokazaleca. Kazwal sum go i pak shte kaja. Mishkite sa za laici. E cenata e malko po solena no si zaslujava. Az moq go imam ot blizo 6 godini i samo wednaz sum mu smenil butonchetata (vytre w korpusa plastinkite) i e neizwestna marka. Togawa nqmashe predlagane osobeno.)

    Sega si tyrsq spomenatiq po gore model na Microsoft zashtoto go izpusnah poradi nedostig na finansovi sredstwa. Kakvo da prawim viweem w bedna strana kudeto powecheto sme bedni ama si mislim ponqkoga che sme dobre kogato imame malko poweche ot suseda. (ne viziram sebe si)

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #15

    Microsoft VS Logitech?

    F-15E - priznavam - oba4e ti se izcepi mnogo qko

    no probval li si da igrae6 s trackball? i s invert mouse - NO 10X!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам SE Aino, Nokia 5700, Logitech Z4 и Logitech MOMO
    От BardoSore във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 05-04-11, 20:58
  2. Купувам Logitech G27
    От johnyboy във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 29-01-11, 17:54
  3. Мнение за Logitech 5.1
    От rpl във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-10, 23:07
  4. Впечетления за Logitech x-540
    От martin_petkow във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 18-12-07, 08:46
  5. Luxeon vs Logitech?
    От Mitko744 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 04-03-04, 21:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе