Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Kakuv Hard?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #1

    Kakuv Hard?

    Znachi shte si vzemam HDD, ama se chudq kakuv dae, kolebaq se mejdu:

    1.Barracuda V 80Gb

    2.IBM 80Gb/7200

    3.WD 80Gb/7200/2Mb



    Trqbva da e zdravichuk shtoto shte pada golqmo raznasqne!



    Kajete po nqkolko dumi za tiq hardove.



    A, i mogat li da se namerqt vuv Varna bez DDS!!!

    (moje i da mi preporuchate otkude da kupq)[:-magnify]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #2

    Kakuv Hard?

    waw wsichki sluchai tezi diskowe ne sa laptopski i ne sa prednaznacheni za zdrawo raznasqne.



    toplo/studeno,

    "op, kak go frasnah, sigurno nisto mu nqma"



    .. tova ne e silnata strana na tezi diskowe



    principno az bih si wzel Barracuda V - tehnologichno sa po-napred ot drugite 2 diska.



    WD licenzirat iczqlo tehnologii ot IBM. t.e. WD sa .. IBM wsasnost.

    ot druga strana edin i sysht dostawchik snabdqwa WD i MAXTOR s plochi za diskowe.



    izbora e truden. principno IBM bih wzel SAMO zaradi garanciqta t 3 godini. obache poslednite im modeli nesto opredeleno imat problemi i wse podobni pri all diskowe. ako ste e SAMO za raznasqne na danni naj-dobre IBMzashtoto po-dalga garanciq - kato go tresnes moje da ne se poqwqt problemi wednaga.



    tezi diskowe sa tolkowa fini che edno postawqne na masata otronva super fini chastici, podbiva lagerite i t.n...

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Kakuv Hard?

    IBM-a ако е 180GXP вземай него. Много по добър е от останалите във всяко отношение. Калпавите IBM-и беше модела 75GXP. След тях излязаха няколко модела. Между другото проблема им беше във температурата. Заради нея се скапваха. Новите пък греят най-малко.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #4

    Kakuv Hard?

    Обаче нали знаеш че тази Barracuda V е на Serial ATA!

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    50
    #5

    Kakuv Hard?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by CRASHOVERRIDE


    Обаче нали знаеш че тази Barracuda V е на Serial ATA!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Greshish ima i Barracuda 5 na IDE ATA100 (60 80 120 GB)

    Daje dnes si porachah 80GB takyv ot JAR za 130,8$ (sys dds-to, to bez nego nemoje da se vzeme)

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #6

    Kakuv Hard?

    Gledam v cenovite listi na Most vse o6te nqma IBM 180GXP a ot starite 120 (deto pove4eto sa proizvedeni v Ungariq) i dokato ne se iz4erpqt hi4 i ne mislq da si zimam IBM. Imam 2 Seagate-a u nas i mislq da prodylja tradiciqta. 1niq non-stop go mykna sys sebe si (10GB bavni4yk e) a drugiq sym go fanal s 4 bolta i nqma myrdane ot kutiqta

  8.  
     
  9. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #7

    Kakuv Hard?

    I k`vo vikate garanciqta na IBM e 3 godini - samo mi kajete kude vuv Varna shte mi dadat tolkova (i kude prodavat bez DDS)?

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Kakuv Hard?

    Незнам дали някои ще ти продаде диск със три години гаранция без ддс. По принци Leader продава без ДДС ама всучая няма да стане.

  11. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #9

    Kakuv Hard?

    I ima li tam IBM 180GXP s dds?!?

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    50
    #10

    Kakuv Hard?

    DJ ako vzemesh disk bez dds sha pocherpish s parite ot dds-to :PPPPP

    V momenta moje da se vzeme samo maxtor ot JAR bez dds (pone za tova znam, moje i drugi da ima no me sumnqva). Sled 1 2 meseca nqma da ima pochti nishto na hardware pazara bez dds. Koito ti kazva che e bez dds, to e vkliucheno i pak si go plashtash.

    Uspeh pri pokupkata

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    220
    #11

    Kakuv Hard?

    Az biah tochno s IBM -ot ungarskite 40GB i se skapa sled kato niamah nikav problem 1 god., i dage sega chakam za smiana che tova se sluchi predi 2-3 dni. Za Varna mogesh da si vzemesh HDD ot Computer Office, garanciata koiato davat za IMB-a e min 30 meseca, DDS-to spores men niama da mogesh da go otkachish ot nikade. [!]

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Kakuv Hard?

    TRENDS, какъв модел ти беше IBM-a

  16. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #13

    Kakuv Hard?

    V Computer Office mnoo naduvat cenite vuv Varna!!!

    Az ot tam si vzeh toq hard deto go prodavam, che i si go smenih, ama garanciqta svurshiiiii....







    oooo... e i sega poglednah cenovata na most. i v Computer Office-Varna kolko shte mi kostna 80Gb 120GXP - shtoto mai nqma drugi - te mai slagat 20tina % na tretata kolonka...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #14

    Kakuv Hard?

    Pyrvo bih se uveril kyde e proizveden IBM-a i posle bih go kupuval

    Imam vse o6te 1 priqtel s rabote6t ungarski IBM (be6e se leko s4upil i hodi do Sofiq za remont ni ojivq) 30GB... Sega byrza da go smeni 4e i negovata garanciq izte4e minaliq dekemvri. 4uval sym 4e IBM-ite proizvedeni v Irlandiq bili izklu4itelno zdravi a i sys sy6tata byrzina kakto ungarskite. Hubavo 4e zatvoriha zavoda v Ungariq))

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    29
    #15

    Kakuv Hard?

    Абе те IBM, не само че затвориха завода си в Унгария ами и продадоха подразделението си за харддисkове на Hitachi, така че не се знае кой ще поеме гаранцията на продадените хардове.

    Така, че си помисли преди да вземеш IBM, особено ако е произведен в Унгария.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. hard - usb ?
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 10-03-06, 10:49
  2. HELP! Kak da razbera kakuv mi e DNS s Dial Up sum
    От EX-DJ във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 25-11-02, 18:32
  3. 19 inchov monitor - kakuv da bude
    От Kayso във форум Общ - хардуер
    Отговори: 51
    Последно: 23-06-02, 15:25
  4. Kakuv linux izpolzvate?
    От OzIRiS във форум Linux
    Отговори: 7
    Последно: 22-06-01, 18:13
  5. Kakuv "Download Menager" izpolzvate?
    От Raven във форум Windows
    Отговори: 37
    Последно: 19-05-01, 17:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе