Резултати от 1 до 7 от общо 7

HDD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #1

    HDD

    Въпроса ми е предимно към F15e,но ако някой има становище по въпроса,моля,да каже.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #2

    HDD

    е какъв по-точно ти е въпроса?

    въпреки че аз не съм точно F15e

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #3

    HDD

    Много тъпо[:D].Докато пишех поста ма дойдоха гости,разсеях се и вместо да го довърша,го побликувах.После,като се замислих...леле какво тъпо парче съм!Та въпроса ми е: нов хард Maxtor 40GB 7200 и от скоро чувам леко потропване от него при работа.Нормално ли е?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #4

    HDD

    Хм, нормалното е да си обезпокоен от подобно явление.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #5

    HDD

    wij SMART registrite na diska.

    maxtor obache ne popalwat vqrno SMARTa... lajat che diska e OK.

    no ako ima reallocated sectors ste razberes

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #6

    HDD

    Imam tuka 1 hard 15 gegi Maxtor 7200. Sedi ve4e mesec i ne smeq da go vklu4a na kompa si da go probvam dali 6a otpali. Harda mi e podaryk 6tot neraboti)

    Dali moje da mi precaka s ne6to kompa ako go vyrja da vidq dali moga da go ressurect-na?

    Otdavalo mi se e mnogo pyti no se gi zaka4ah v rabotata i ne mi dreme6e ko 6a stane...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #7

    HDD

    Svalih i PowerMax-a i taz ve4er 6a si poigraq s nego. 1 low level format za na4alo i da vidim posle dali 6a izleze ne6to ot nego) Da ima kysmet da ne trygne!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе