Резултати от 1 до 11 от общо 11

Мога ли да се доверя на Transcend

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #1

    Мога ли да се доверя на Transcend

    Ще си купувам нова флашка, но не съм ползвал тази марка досега. Мога ли да им се доверя и по точно на Transcend-4GB-JETFLASH-V70-Purple-TS4GJFV70?

    Повече на http://pcshop.bg/Pameti/Transcend-4G...rple-TS4GJFV70. Ако някой е ползвал на тази марка, може ли да сподели впечатления.

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2

    Re:Мога ли да се доверя на Transcend

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    Ще си купувам нова флашка, но не съм ползвал тази марка досега. Мога ли да им се доверя и по точно на Transcend-4GB-JETFLASH-V70-Purple-TS4GJFV70?

    Повече на http://pcshop.bg/Pameti/Transcend-4G...rple-TS4GJFV70. Ако някой е ползвал на тази марка, може ли да сподели впечатления.
    Подарявал съм от този модел на Transcend преди 7-8 месеца и досега не са се оплаквали. Аз имам това и това бижу от няколко години, препоръчвам ти ги, перфектни са. А този Corsair е практически вечен.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re:Мога ли да се доверя на Transcend

    Преди 5г познат си купи първата 2 гб на трансценд - още работи перфектно.
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc..._V90_Mini.html
    Жена му го ползва и като колие - добре изглежда.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:Мога ли да се доверя на Transcend

    Извинявам се за спама , ама кой луд ще си купи 4 гигабайта морално остаряла флашка за 14 лева при положение, че няколко позиции по-надоло има 2 пъти по-голяма на цена от 16 лева?
    http://pcshop.bg/USB-pameti/Transcen...rple-TS8GJF330

    При това и бърза. Моля те ops5 , разясни ми малко идеята си , че не схващам.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Мога ли да се доверя на Transcend

    stenly, +1

    1. 4 гиги е малко за сегашните стандарти, колкото и странно да звучи. да, огромен обем е, но аз лично бих предпочел да мога ад взема ВСИЧКО, което би ми попаднало или хрумнало, а 4 не са достатъчно да това

    2. скоростта на старите флашки е несъизмеримо по-ниска от съвременните стандарти за комфорт

    от около половин година имам това http://www.jmt.bg/usb-%D1%84%D0%BB%D...6gb-pID=15303/ и съм не просто доволен, а възхитен. най-големите плюсове са два: безумно високата скорост 30/20 МВ четене/писане, които са реални и страхотната гума, която кара флашката да отскача безпроблемно от подове и стени без никакви последствия

    milenk си купи същата по моя препоръка и можеш да питаш и него за впечатления

    флашката може да изглежда като консуматив, но реално се купува за много време напред. недей купува техника на цената на 1-2 пици, гледай малко в перспектива

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    114
    #6

    Re:Мога ли да се доверя на Transcend

    Една година ползвам това и съм доволен Transcend JETFLASH 600 (Purple)

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #7

    Re:Мога ли да се доверя на Transcend

    Първата флашка, която си купих (преди това постоянно имах под ръка служебни) беше 4 GB Transcend JF V33. Останах толкова доволен, че след известно време си взех и 16 GB JF V30. И двете все още работят безпроблемно при положение, че по-голямата се използва за гледане на филми на DVD с USB, т.е. постоянно е в режим четене/писане. Купувай, няма да съжаляваш.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #8

    Re:Мога ли да се доверя на Transcend

    Колеги, Вие ме анатемосахте .

    Ще отговарям подред, дано ме оневините.

    1. Знам, че има милион вида флашки.
    2. 4 ГБ ми е предостатъчно, ама ПРЕдостатъчно. Това, че мога да си купя 8,16,32 не значи че трябва. Нямам с какво да ги пълня.
    3. Гледам този модел защото е гумирана, този от 16 лв 8 ГБ не е.
    4. Питам за мнения, иначе намерих една Корсар гумирана за 19 лв. За нея няма какво да питам, знам че са вечни.
    5. Но на тази, която съм посoчил пише, че има нещо за backup. Щях да помоля, някой който разбира да обясни, някакъв софтуер ли е?


    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1326897120[/time]_________________________________________________

    http://www.jmt.bg/usb-%D1%84%D0%BB%D...4gb-pID=16753/

    Взех това, бледи копие на предложението на FearMe.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    Но все пак е това, което на мен ми трябва. Благодаря на всички за съветите .

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Re:Мога ли да се доверя на Transcend

    Колега, не си ме разбрал правилно. Плюса на 8 гигабайтовата флашка която ти предложих освен 2 пъти по-големият размер е ,че е много, ама много по-бърза от тази която си харесал а разликата според сайта е 2 лева. Идеята ми беше да ти помогна А и мястото никога не стига, аз имам 3 флашки по 8 гигабайта и една 4ка и все са пълни.

  12. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #10

    Re:Мога ли да се доверя на Transcend

    Вече и за флашки за 14 лв ли се пита по-форумите Познавам хора си купуват флашките от магазините за левче...

    Обаче, при положение, че всички флашки са на една цена маркови/немаркови (хайде да има 2-3 лв разлика), не виждам смисъла да не си купя Kingston за 15 лв с гаранция, пред това да си купя Transcent за 14...
    Иначе трансцент върши работа, но не виждам смисъла да я избера пред някоя по-маркова...

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #11

    Re:Мога ли да се доверя на Transcend

    stenly, благодарих за съветите. И обясних, че искам гумирана. Винаги съм благодарен за съветите на всички. Нали за това питам. Иначе ти какво слагаш в тези 28 гигабайта?

    glowndark, ако бях видял предварително, който си взех, въобще нямаш да питам. Но навсякъде, където го видях го имаше с по - големи капацитети. А линка, който ми даде FearMe беше идеален. В този магазин имаше 4 гигабайтова и самия магазин е на 300 метра от моя офис

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам 2 дънни платки & 2GB IDE Flash Transcend
    От the_v00d00 във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 22-10-11, 12:26
  2. Отговори: 0
    Последно: 09-05-11, 19:30
  3. Transcend DMP10 Full HD
    От marcinko във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 10-09-10, 22:06
  4. Мога ли по ЕГН или по име....
    От DerekMTN във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 05-10-06, 15:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе