Резултати от 1 до 5 от общо 5

Два хардуерни проблема - съвет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #1

    Два хардуерни проблема - съвет

    1. DVD-ROM Creative 12X не чете никакви ДВД-дискове от няколко месеца. CD-та и VCD чете. Допускам, че проблемът е в лазера.

    Някой да знае къде да го занеса и струва ли си изобщо?



    2. Всичките ми USB портове престанаха да работят. Няма проблеми със софтуерното им осигуряване, прекъсвания и т.н.

    Въпросът ми е същия - към кой сервиз да се обърна за тестване? Или ако някой може да ми препоръча тестващ софтуер? Дъното е Jetway 663AS Ultra

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Два хардуерни проблема - съвет

    Jenny - по втория проблем

    Ако скоро си се бъзликал в БИОС, виж да не си пуснал USB2 контролера. Ако си го пуснал, го изключи, също така си спомни дали не инсталирал драйвери за USB2 Support, ако си ги инсталирал, ги махай

    Ами за това се сещам в момента ...

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #3

    Два хардуерни проблема - съвет

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Kayso


    Jenny - по втория проблем

    Ако скоро си се бъзликал в БИОС, виж да не си пуснал USB2 контролера. Ако си го пуснал, го изключи, също така си спомни дали не инсталирал драйвери за USB2 Support, ако си ги инсталирал, ги махай

    Ами за това се сещам в момента ...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Не съм и нямам такъв навик.Всичко си работеше нормално. Един ден се опитах да включа Флаш карта и компютърът се рестартира, щом пипнах кабела и - край...

    Мисля си дали нещо по захранванията не е отишло, но не смея да ги премеря [!]

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    50
    #4

    Два хардуерни проблема - съвет

    po vtoriq problem probvai s USB bracket zakachi na danoto ia ako pak ne bachka i problema ne e software (kakyvto kazvash che mai ne e)...mi sam si pravi izvodi (taka izgorq usb kontrolera na dunoto na edin friend, pri nego ot USB lan karta)

    USPEH, dano da se opravi )

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #5

    Два хардуерни проблема - съвет



    Благодаря за съветите. Май отивам към ново дъно. Може пък и да е за добро, но не вярвам да спра само с дъното. []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 12-05-17, 19:44
  2. Отговори: 0
    Последно: 01-09-14, 21:17
  3. Пералня EDESA - Какъв ли е проблема? ПОМОЩ за съвет!
    От soon във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 15
    Последно: 16-01-13, 20:18
  4. хардуерни изисквания за DVD записвачка
    От boblumstroklum във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 20-05-06, 12:41
  5. Хардуерни фирми в София
    От Blademaster във форум Общ - хардуер
    Отговори: 32
    Последно: 08-02-02, 19:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе