Резултати от 1 до 3 от общо 3

Съвет за Фотошоп конфигурация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    43
    #1

    Съвет за Фотошоп конфигурация

    Здравейте,

    Дойде време да си сменя компютъра. За съжаление не следя много много новостите и ще съм много благодарен ако ми дадете някой и друг ценен съвет. Аз хванах за ушите няколко компонента и оставам на знаещите да си кажат мнението.Принципно основно натоварвам компютъра с обработка на снимки. Освен това обичам да гледам HD филми. Не съм голям фен на новите заглавия игри и си цъкам разни старички неща. Основната ми цел е да ми върши работа сравнително дълъг период от време ю(последния го изпозлзвам успешно вече 5 години
    Та подред:

    ЦПУ - спрях се на Intel Core i5 2400 (s1155, 3,10GHz, 6MB). Заслужава ли си 30лв повече за 2500? За 2500К съвсем не ми е ясно, след като не съм овърклок фен
    Дъно - без много гледане избрах Gigabyte Z68AP-D3. Нямам идея какво да гледам. Просто исках да поддържа памет 1600Mhz. Не знам коя друга характеристика е важна.
    Видео - пак избрах произволно Sapphire 6770 Flex (PCI Express, DDR5, 1 GB). Отново не знам какво да гледам за моите нужди. Постоянно имам включен телевизор и монитор към компа и не вярвам да ми се налага да използвам повече от 2 изхода за видео.
    РАМ - мисля за DDR3 8GB Exceleram 2x4GB/ 1600Mhz.
    вентилатор някакъв и захранване 500W.
    Кутията, HDD и ДВД си имам.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Съвет за Фотошоп конфигурация

    действай, изборът ти е добър

    всичко по-скъпо би донесло маржинално подобрение, освен видеото, но ти сам знаеш, че нямаш геймърски нужди, така че всичко си идва на мястото

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    43
    #3

    Re:Съвет за Фотошоп конфигурация

    FearMe, благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за конфигурация.
    От TpeBoMaH във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-11-12, 22:20
  2. Съвет за конфигурация.
    От MorGod във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 29-02-08, 06:43
  3. Съвет за PC конфигурация
    От razziel във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 25-12-07, 13:17
  4. Съвет за конфигурация
    От ekaart във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 01-11-07, 11:49
  5. съвет за PC конфигурация
    От casa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-07-07, 22:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе