Резултати от 1 до 10 от общо 10

Razvalen Western Digital.. help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #1

    Razvalen Western Digital.. help

    Dnes mi dadoha edin vidimo razvalen WD 40GB (ata133, 7200rpm). Eto kakvo izpisva Partition Info (ot PMagic):





    Ne iska da se formatira po niakakuv nachin...



    Oshte info:

    V MyComputer mi izkarva dve particii po 2GB - formatirat se normalno,obache ne se namirat ot partition magic. Samia hard e na godina, ne e imal poblemi dokolnoto znam, a problema se e poiavil sled neuspeshen opit za instalirane na Windows XP (ot nadraskan disk)....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Razvalen Western Digital.. help

    Хехехе ми като гледам това Unallocated disk space 34 гигабайта и направо падам

    Ами как искаш да го форматираш, като Wina ти въобще не го вижда това "място"

    Пускай веднага Fdisk и почвай да го подреждаш тоя диск, че абсолютно нищо му няма

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #3

    Razvalen Western Digital.. help

    Ne iska da se puska pod konzola... (triabva da se pravi rescue disk ?? - hubavo ama v momenta niamam floppy HAhhee A i ne znam komandi.

    Ne e moi diska i ne iskam eksperimenti



    (btw. table editor ?!?!)

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #4

    Razvalen Western Digital.. help

    Ами пробвай с bootCD на 98, след като го стартираш, отиваш на CD-то, пробвай буквичките наред, щото не се знае коя буквичка ще ти го кръсти при тая каша, после в директория Win98 стартираш fdisk. От там нататък, ти трябват само малки познания по Англииски език ...

    1. Изтриваш всички налични партишъни.

    2. Създаваш Primary DOS particion примерно 10ГБ

    3. Създаваш Secondary DOS particion която е цялото останало място.

    4. Ако искаш вече да далеш на още, просто делиш Secondary-то на 2, 3 или там колкото си искаш части, НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Primary+Secondary трябва да са ти 100% от харддиска... защото иначе виждаш по-горе ко става...



    Ааа и още нещо, проблема не е от диска на Win-а ))



    И още нещо - ТУК има нещо за тебе []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #5

    Razvalen Western Digital.. help

    Ama niamam floppy ! ))) Niamam i win98 boot disketa v momenta... Niama li nachin ot windowsa (disk management mi e lock-nat (a sum si admin?)).


  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    Razvalen Western Digital.. help

    Епа как ще си мениш партишъните при активен windows бре, то все едно да си форматираш диска C: при инсталиран Win на него, няма как да стане ...

    Единствения начин е както ти казах ...

    Най-много да не ползваш Фдиск а някой друг софтуер, но само под дос ...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #7

    Razvalen Western Digital.. help

    Em kakvoto go razvali, tova i go opravi. Opravih go ot windows xp instalaciqta (menu-to kudeto ti dava vuzmojnost da upravliavash/formatirash/... particiite + malko pmagic za merge) )) vse pak blagodaria za pomoshta

  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #8

    Razvalen Western Digital.. help

    Абе между другото сега се сетих и за още нещо, то Win-a си го има аз съвсем изключих

    Отиваш Search, Information in Help&Suppoрt Center, после горе na search пишеш fdisk, и ти излиза едно "попадение", кликаш в дясно на Computer Managment, после на отворилия се прозорец кликаш на Disk Menager и си готов То ясно, че си е оправил ама за следващия път

    И виж линка дето съм ти постнал по-горе )


  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #9

    Razvalen Western Digital.. help

    10x za neshtoto, makar che kolekciata mi e okolo 900MB bez da broia TV Caps... triabva da gi uploadna pak niakude (imashe gi v dir-a mi na ftl/aquadark no gi iztrih zaradi nedostig na miasto ) Ti me podseti da si update-na signaturkata s niakoi nov image...



    (btw. Samo ne razbrah zashto e vuv fun pics )

  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #10

    Razvalen Western Digital.. help

    Хехехехе, ми де да знам, там съм я пльоснал, просто си местя всичко от техно линка, на еврото, щото техно линка немат място се И цари малка неподреденост, но всичко ще си дойде на мястото

    Айде, чакаме нова Кристина в сигнатурата ;-))))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Хард диск - Western Digital 1TB
    От miro_vip във форум Приключили продажби
    Отговори: 19
    Последно: 15-05-12, 18:35
  2. Продавам ATA/IDE хард диск 40 GB Western Digital както и 80GB Western Digital
    От joro_thexfiles във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 09-02-11, 16:34
  3. 2.5TB и 3TB от Western Digital вече на пазара
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 20-10-10, 08:17
  4. Re:Нов мултимедиен плеър - Western Digital WD TV HD
    От civica във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 3
    Последно: 25-02-10, 14:17
  5. Western Digital WD TV HD или POPCORN Hour A-110...?!
    От sonyer6969 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 21-07-09, 19:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе