Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    142
    #1

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    Shte si kopuvam monitor i sym se sprql na 17" , Real Flat . Imam vazmognost da izbera megdu Samsung , Filips i CTX (sys Sony tryba) .

    Preporyki i mneniq ??? [:-snorkel]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    346
    #2

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    LG F700P

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    142
    #3

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    Syvetvash me da si vzema LG ?


  5. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    346
    #4

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    Да! Дане мислиш ,че Samsung по-добре????

    Най-малкото по дизаин ги избива.

    96к е.аз съм страшно доволен.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #5

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    CTX моделите в БГ са вече стари - на по 3-4 години.

    LG са много добри като показатели, плюс това са с приличен дизайн.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    346
    #6

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    И още нещо CTX спряха от производство 15" i 17" CRT-тата.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    74
    #7

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    Samsung е по-добре от LG,

    относно дизайна на LG на мен ми се вижда доста кичозен,

    да не кажа по-лоши думи

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    29
    #8

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    Според мен най-добре ще е CTX-a.А и какъвто и модел или марка монитор да си избереш задължително го виж как работи преди да си броил паричките.Ако ти кажат в някоя фирма,че немогат да ти го пуснат за тест по добре не взимай нищо от тях.Дъно,процесор и т.н. компоненти се сменят всяка година но монитора ще ти изкара минимум 3-4 години а и повече.Монитора ми е CTX 711T и просто нямам никакви оплаквания от него макар да е на почти 4 години.Контраста и яркоста все още му седят на 30/60 а съм виждал на чисто нови LG-та с показатели 90/100 което си е направо за боклука.Просто не мога да рабера как могат да продават монитори с толкова здухани кинескопи.


  11. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #9

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    Имам 6 броя Belinea с LG тръба и досега няма ОГРОМНИ проблеми... Работят вече 3 години по 15-20 часа на ден.

    Stefan - недей говори такива неща, само объркваш човека. Интересно ми е как ти изглежда образа при контраст/яркост 30/60 ??? Нещо си се пообъркал май...

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    142
    #10

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    Taka kakto otiva, izbora mi stava oshte po slogen :-))) !!!

    Gledah sajta na CTX - predlagat si horata 17" monitori ?!?!?!

    Vency , zashto kazvash che sa gi sprqli ? Samo 19" li prodavat ?

    Az v slugbata sam s CTX VL710 i sym syglasen sys Stefan , che raboti normalno pri niski pokazateli na kontrast i qrkost , priblizitelno 50/70 ili 65/85 . Osnovno sam polzval MAG sys Sony tryba i 6-7 god. si ba4kat super .

    Dali ima oshte mneniq ??? :-)))


  13. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #11

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    CTX (особено ниската VL серия) са стари. Ти сега си купуваш "нов" монитор, произведен преди 4 (може и повече) години.

    Никой не е казал, че са лоши монитори, но лично аз бих си взел LG произведено преди 6 месеца, а не CTX на 48, а да не говорим, че F700P (на който 1600х1200@75Hz <u>играя</u> с голямо удоволствие) за мен е с най-добър дизайн от всички, които се предлагат тук.

  14.  
     
  15. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #12

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">CTX (особено ниската VL серия) са стари. Ти сега си купуваш "нов" монитор, произведен преди 4 (може и повече) години.

    Никой не е казал, че са лоши монитори, но лично аз бих си взел LG произведено преди 6 месеца, а не CTX на 48, а да не говорим, че F700P (на който 1600х1200@75Hz <u>играя</u> с голямо удоволствие) за мен е с най-добър дизайн от всички, които се предлагат тук.



    <div align="right">оргинално мнение на Domin</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    E, аз купих 5 броя за фирмата преди 1 година (PR711) и бяха произведени преди 2 месеца. Не мисля, че са ги спряли от производство, но тенденцията е към намаляването им за сметка на LCD (там и печалбите са по-големи - за сравнение през 2002 г. приходите от ЦРТ и ЛЦД са еднакви). Що се отнася до контраст, яркост - зависи доста и от видео картата и от осветеност в стаята, разположение на монитора спрямо светлинни източници и др., така че такива 30/60 да ги няма. По-принцип Троните имат по-висок контраст от Шадоу Маската, така че ако това е определящо при избора ...

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #13

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    Взимай или LG F700P или Samsung 765MB LG-то е професионален а Samsung-а му desktop аналога разликата е някаде към 30-40$ .Аз съм с Samsung-а и съм мнооо доволен един приятел си взе LG а разликата им е в refresh rate-а .

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    7
    #14

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    И от мен един глас за CTX. Моя го взех на старо($85), модел VL710Т произведен 1999г. Голям късмет извадих с него: 1600x1200@75Hz (само за сравнение, иначе много скапан образ в тоя режим) а аз ли4но го ползвам на 1024x768@100Hz. Колкото до яркост/контраст - 45/85 при директна слънчева светлина.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #15

    Kakyv monitor : Samsung, Filips i CTX ?

    az sam s ctx pr500f ot 2 godini. edinstveniq mi problem e che e 15 incha, no kogato go kupuvah nqmah parichki za po-golqm

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Как да свържа домашно кино Samsung към tv/monitor Samsung
    От zdravkich във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 8
    Последно: 10-07-16, 15:51
  2. Проблем при LCD Monitor Samsung 245B...
    От Pat във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 27-03-08, 15:15
  3. Monitor CTX sas Samsung kineskop. Ima li takova?
    От afterburner във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 24-09-02, 21:40
  4. Monitor 17" - CTX ili Samsung IFT ???
    От Plamen във форум Общ - хардуер
    Отговори: 20
    Последно: 17-03-01, 00:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе