Резултати от 1 до 10 от общо 10

[:(!]e***** TERMOPASTATA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #1

    [:(!]e***** TERMOPASTATA

    Imam edin star 386 na 50 deto za nisto ne stava i se opitvam da mu mahna radiatora za da go sloja na videokarta stoto smiatam da ia overcklock zdravo.I dva dena sa boria s nego ama ne moga da go mahna.Gorih go topih go kisnha go vuv voda probvah s gruba sila.E ne ste daite malko akul kak da go otlepia radiator4eto.Niakuv raztvoritel ima li ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    96
    #2

    [:(!]e***** TERMOPASTATA

    otaia6 na leto6teto v sarafovo i pita6 amerikancite :PP

    ili kato ilita nqkoi samolet otia6 zad nego

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    63
    #3

    [:(!]e***** TERMOPASTATA

    Да не е бил намазан с лепило? До сега не ми се е случвало такова нещо. Щом не ти трябва процесора го изджегъркаи с нещо и после изпили пастата от радиатора.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #4

    [:(!]e***** TERMOPASTATA

    4ove4e tolkoa e silno 4e ne moga da ho otlepia s nisto stro6ih dve otverki ve4e ako go rezna s nojovka polovinata radiator ste zamine.Basta mi mi kaza da go nagreia dali ste stane?Sia subota i nedelia smiatam da probvam.Ako stane ste e mn iako.Posle ste so odreja radiator4eta za pameta na videokartata.Ia kajete tiah s kakvo da gi zalepia za 4ipovete ?Samo s termopasta li ?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #5

    [:(!]e***** TERMOPASTATA

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Imam edin star 386 na 50 ....

    <div align="right">оргинално мнение на npu3paka</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз имам един друг въпрос - какъв е тоя 386 процесор, дето работи на 50MHz?

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #6

    [:(!]e***** TERMOPASTATA

    Gre6ka toz mi kaza tui kat mi go dade.Sia vijdam 4e pi6e6 i66 ama ostanaloto e izgoreno i razbi4kano i nevijdam ko drugo pi6e.Ama ti da kaja ne mi i triabva da znam.SAMO MI TRIABVA DA GO OTLEPIA.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    99
    #7

    [:(!]e***** TERMOPASTATA

    Абе що не вземеш да си намериш само радиатор от някъде, а?



    Както и да е - по темата. Замрази го вместо да го нагряваш - то лепилото е направено да издържа на нагряване докъм стотина градуса . По добре във фризера на -20 и ще се отчупи по-лесно.



    За радиаторчетата на паметта - с термопаста силиконова би станало ама слабо - трябва да ги дебнеш да не паднат. Обезателно силиконова - по възможност по-изсъхнала.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #8

    [:(!]e***** TERMOPASTATA

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    За радиаторчетата на паметта - с термопаста силиконова би станало ама слабо - трябва да ги дебнеш да не паднат. Обезателно силиконова - по възможност по-изсъхнала.



    <div align="right">оргинално мнение на blue</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз съм го правил това, като също и "цъквам" по една капка от топлият силикон да държи и няма проблеми...

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #9

    [:(!]e***** TERMOPASTATA

    10x Za suvetite ei sia go buham v kamerata i ako ne stane utre ste go nagreia s gorelka mu ha ha ha.

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #10

    [:(!]e***** TERMOPASTATA

    Занеси го на фрезист. С фрезата ще ти премахне процесора и ще ти направи радиатора като нов. [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе