Резултати от 1 до 11 от общо 11

PC монитор 27" ips с лъскава матрица

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #1

    PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    значи от известно време имам желанието да си сменя 23 инчовият монитор с 27. Главните ми изисквания са, да има 3 или поне 2 HDMI порта, ips матрица и задължително тя да е лъскава. Моля дайте си мненията. Приемам всички идей. Благодарности предварително.

    П.П.
    Пускам същата тема и в "Проектори и екрани". Целта е не, за да спяма. Просто хората, които четат тук, не четат там и обратното.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #2

    Отговор: PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    Май няма ips с гланцов екран...

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Отговор: PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    има. Като пример е този на Philips 278G4DHSD. С матрица от LG. Но кракът му е ужасен...

    PRAD: Hands on Philips 278G4DHSD - YouTube

  5. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #4

    Отговор: PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    Кракът му да ти е проблема.... FULL HD не е ли мизерна резолюция за такъв диагонал?! Дявол го взел, в телефончета взеха да я тъпчат вече, а индустрията спи. Май клониш към телевизор по-скоро. С лачен екран Ама кофти, че са лагави...

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Отговор: PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    е как д е мизерна 1080р?! Я си пусни една игра на тая резолюция и после да говорим. Аз до скоро ползвах едно много готино 32" телевизорче на Тошиба, за игрите. Но предпочитам да сабера двете в едно, с голям монитор.
    Иначе. Няма как да не се развиват мобилните и останалото да застоява. Да кажем, че голяма част от хората ползват едно устройство, за сърф, фб, майл и чат. Какво ще и е по удобно? Компютър/лаптоп или таблет/телефон? От горе на това могат спокойно да се развяват с него, фукайки се пред всички,( за младите).... С две думи, ако си сладкар и клиентите ти предпочитат понички с крем, от колкото със захар. Ти в кои ще инвестираш, средства, пари и сили?

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Отговор: PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    от около 2 години съм на 24" 1920*1200 и ако ще минавам нагоре, което ме изкушава от известно време, ще е нещо от рода на Amazon.com: ASUS PB278Q 27-Inch WQHD LED-lit PLS Professional Graphics Monitor: Computers & Accessories или 30", но пак 2560*1600

    да му мислят обаче феновете на шутърите

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #7

    Отговор: PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    да бе. Не забравяй също да си вземеш поне две 780ti с него. Ама и те няма да ти стигнат при тая резолюция
    Иначе аз май съм се запътил към HP Envy 27. Проблемът е, че има само два валидни порта. Компа да кажем на д.порта, ама ps3 и xbox one-а няма как да си поделят hdmi порта. Добре, че уана има един входящ hdmi порт, който би ми спестил проблемът, но който още не съм тествал.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Отговор: PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    на хартия е малко куц кон - само 250 cd/m2, 7мс, 1920*1080, а не на 1200

    ръгни един hdmi hub и готово

    иначе за неигрово ползване не му трябват 2*780, а за игрите, за които имам време напоследък, надали ще ми трябват подобни зверове...
    лошото е, че тези $550 в България стават 1300 лв

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #9

    Отговор: PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    защо искаш да се прецакаш с лъскава матрица .. много дразни според мен и няма нито един професионален монитор с такава .. бих ти препоръчал Dell U2713/14H ,аз имам 24ката ,прекрасен монитор

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #10

    Отговор: PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    @fearme
    да така е. Но изборът при лъскавите матрици се свежда на по малко от една шепа. А и на компа актуално съм със старата ми 460. Много ме сърби, за една 760. Ама и аз като теб.

    @Alexi
    ми мен ако питаш матовите по ме дразнят и точно по тоя въпрос, аз имам проблеми със светлината. Иначе мерси за дела, сега ще го видя.

  13. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #11

    Отговор: PC монитор 27" ips с лъскава матрица

    поръчах си в крайна сметка този 27" Ейсър. Мониторът ми харесва, резолюцията ме задоволява напълно. От горе на това си реших проблема с двете конзоли, като продадоха Уана.

    Acer S6 Ultraslim Monitor Serie - YouTube

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 05-01-14, 03:47
  2. PC монитор 27" ips с лъскава матрица
    От fXOrange във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 31-12-13, 06:16
  3. Отговори: 0
    Последно: 04-06-12, 18:03
  4. Отговори: 1
    Последно: 10-04-12, 18:06
  5. Отговори: 1
    Последно: 04-09-09, 11:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе