Резултати от 1 до 9 от общо 9

Цветове при LCD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #1

    Цветове при LCD

    Има ли някакви надежди скоро да се постигне цвят като при CRT мониторите ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #2

    Цветове при LCD

    Здрасти батка

    чесно казано ЦРТ мониторите в момента много ме дразнят просто няма монитор без бъгове.Баси изръсих се 600лв. за 17" (МИТСУБИСШИ ДАЙМОНД ПРО 750сб) и пак не липсват.Така че изчакай да се разпространят 17" с <17мс респонс тиме и се хвърляй -няма да сгрешиш.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #3

    Цветове при LCD

    Аз за цвета питам, защото ме интересува във връзка с това, с което се занимавам. А и все още нямам финансовата възможност за качествен LCD монитор.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #4

    Цветове при LCD

    Това е много добър въпрос а и ще съм ви благодарен ако някой ме светне какви други проблеми са на лице с ЛСД мониторите!

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Цветове при LCD

    При евтините LCD монитори цветовете не са от най добрите но при скъпите професионални модели е съвсем друго. То има проблем не само с цветовете но и със контрстта. Аз независимо от тези недостатъци на по евтинджоските бих си взел такъв монитор. Просто като гледам в такъв монитор получавам оргазъм. Мноо ме кефят.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #6

    Цветове при LCD

    Да ама нереалните цветове нещо не ме кефят... особено като се занимавам с дизайн ;-)

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #7

    Цветове при LCD

    "Да ама нереалните цветове нещо не ме кефят... особено като се занимавам с дизайн ;-)"



    Щом е така по-добре изчакай 5-6месеца докато се появят ЛСДта които те удоволетворяват.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #8

    Цветове при LCD

    Да, казах, че не съм тръгнал да купувам още. Надявам се, че темповете, с които тази част от компютърната индустрия се развива ще допринесат за бързото решаване на този проблем.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #9

    Цветове при LCD

    преди време гледах при едни приятели 18" LG - честно казано останах разочарован и не виждам смисъла да се дават 800$ за такова нещо - особено когато се пусне 3Д Марк или нещо със много бързо движещи се сцени (видеоплатката беше АСУС)

    - определено си се поомазваше по малко образа - може да е съвсем малко, но лично мен ме дразнеше достатъчно



    Виж, Viewsonic-a от хиляда и нещо ("нещото" май-беше около 300-400) долара по-съвсем друг начин изглежда

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с плазмен ТВ Самсунг - бледи цветове и влошена картина
    От nadia79 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 10-01-11, 19:17
  2. NEO TV-1451 премигва картината и губи цветове
    От Стоян във форум Други телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 12-08-10, 23:08
  3. цветове на проектор Nec NP50
    От VPM във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 30-03-09, 11:00
  4. Програма за правене на цветове?
    От Scream във форум Общ - софтуер
    Отговори: 19
    Последно: 22-12-05, 14:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе