Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Кое захранване върши работа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    38
    #1

    Кое захранване върши работа

    Искам да знам каква марка захранване и колко вата трябва да бъде горе долу за да си върши читаво работата. Благдаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #2

    Кое захранване върши работа

    JNC 500W.



    >

  4. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #3

    Кое захранване върши работа

    JNC 500W < Enhance 300W, това си личи и по цените. Ако търсиш захранване да ти върши работа, без да клокваш много много, взимай JNC >400W, а ако търсиш ДОБРО захранване, ще трябва да се изръсиш поне 80 евро :-))

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #4

    Кое захранване върши работа

    Не винаги по-високата цена е гаранция за по-добро качество (само в 90% от случаите) []



    P.S. Я да питам някой специалист - при мен на JNC 400W +12V е обикновено около 12.5 без натоварване, което ми се струва височко - иначе +5 е 5.0, +3.3 е 3.28. При натоварване отива на 12.8. Та това +12 доколко е притеснително според вас???

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #5

    Кое захранване върши работа

    При мен точно на JNC 400W 3.3-то волта ми са 3.10, 5-те също са по-малко. Това е на компютър със 5 PCI-и платки, 2 харда, записвачка и ДВД, и в момента мисля да пробвам едно 500W JNC и ако то излезе същия боклук..... май наистина ще трябва да се купува истинско захранване, колкото и да струва...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #6

    Кое захранване върши работа

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Eddie


    При мен точно на JNC 400W 3.3-то волта ми са 3.10, 5-те също са по-малко. Това е на компютър със 5 PCI-и платки, 2 харда, записвачка и ДВД, и в момента мисля да пробвам едно 500W JNC и ако то излезе същия боклук..... май наистина ще трябва да се купува истинско захранване, колкото и да струва...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    На JNC захранванията им се слага лепенката според желанието на клиента, НО все пак носят определени товари []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #7

    Кое захранване върши работа

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">При мен точно на JNC 400W 3.3-то волта ми са 3.10, 5-те също са по-малко. Това е на компютър със 5 PCI-и платки, 2 харда, записвачка и ДВД, и в момента мисля да пробвам едно 500W JNC и ако то излезе същия боклук..... май наистина ще трябва да се купува истинско захранване, колкото и да струва...



    <div align="right">оргинално мнение на Eddie</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Ами при мен е с 4 ПСИ платки и един хард по-малко [8D] А как ти е +12 Волта???



    >

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    38
    #8

    Кое захранване върши работа

    а в момента моето захранване 360W CHIEFTEC вурши ли добра работа или тряба да си зема някое друго?

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    Кое захранване върши работа

    Захранването ти е супер и хич не си троши парите за друго. Дори това което имаш 360 ватовото не можеш да го затормозиш достатъчно, че да ти е нужно по-яко.

    ----------

    Имам почти същият комп. + тв. тунер и мрежова карта при захранване 300 вата и си е ОК.

  12. TBL
    TBL е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    33
    #10

    Кое захранване върши работа

    JNC e NAI-GOLEMIA BOKLUK koito go ima na pazara v momenta....Puk ako 6te Mollov da me razubejdava...negova si rabota...az sum s FORTRON (sertificirano markovo zahranvane) 300W...nqmqm prazno miasto po pci slotovete..2 HDD ,DVD i Pisa4ka...edin put ne mi e napravilo problem...

  13. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #11

    Кое захранване върши работа

    Ами 500-ватовото JNC е доста по-добре от 450 от същата марка - пък и парите не му са кой знае колко повече

    при овръклокнат процесор (АМД 2100+@2700+), 4 PCI платки в момента (от които 2 SCSI), 2 харда, записвачка и ДВД, напреженията са:

    +3,3В - 3.30

    +5 В - 4.95

    +12В - 12,52

    -12В - -13,00

    -5В - -5.49



    TBL: не съм съгласен че JNC били "най-големия" боклук - то и старото захранване си ми вървеше без проблеми, ама ме дразнеше че 3,3-то волта бяха по-малко - но пък за 15$ не мога и да искам повече

    освен това в залата например сме с 250В JNC-а и досега нямаме нито едно изгоряло (25 бройки), а примерно познавам бая народ, с разни захранвания от типа на "Korea" и т.нт., които гръмнаха още на 2-3 ия ден

    Така че определено мисля че JNC са си идеален избор - средна хубост



    Все пак всеки не може да си купува Vantec за по 85$ бройката...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #12

    Кое захранване върши работа

    Вижте,JNC са доста прилични захранвания,и невиждам що ги плюете:Лично предпочитам едно350- 500В такова отколкото което и да е било друго от тоя клас...ако ви се дават повече пари Enhance 300W е прилично...въпреки че на цена от 65$ е непродаваемоЕ,може и за 40$ да ги намерите и то 350В,но не по фирмите



    Иначе за 80-100$ Антек;там компромиси няма

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #13

    Кое захранване върши работа

    SEASONIC ATX PS 400W TUV safety /12м.г./ 12 Месеца $43.00 $43.00 - В Аргус.

    По добро от това за тия пари нама да намерите. В Германия такова но 300 В струва 40-50 евро.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    23
    #14

    Кое захранване върши работа

    SEASONIC ATX PS 400W TUV safety /12м.г./ 12 Месеца $43.00 $43.00 - В Аргус.

    По добро от това за тия пари нама да намерите. В Германия такова но 300 В струва 40-50 евро.





    napylno sym syglasen s dumite ti bratle tova e istinata mnogo e dobro testvah dve takiva naistina sa jelezni nqkoi da ima da kaje neshto protiv TUV ??








  18. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #15

    Кое захранване върши работа

    Някой да има мнение за EnLight захранвания ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Fujitsu AWYZ14LB NOCRIA ще ми върши ли работа?
    От diss във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 37
    Последно: 30-04-14, 23:03
  2. Ще ми върши ли работа Fuji Electric RSG-12LEC
    От Daredevil_666 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 14
    Последно: 01-11-12, 09:36
  3. Домашна машина за печене на хляб - върши ли работа?
    От hihimor във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 43
    Последно: 29-03-11, 20:22
  4. Я погледнете тук дали върши работа
    От DarkRose във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 14-02-03, 11:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе