Резултати от 1 до 15 от общо 15

Пад за оптична мишка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #1

    Пад за оптична мишка

    Имах идеален пад за оптичната мишка (mx500) на клетки, специално правен за такъв тъп гризачи, но за жалост се скъса и сега никъде не мога да си намеря подобен. Дайте някакви идеи за подходящ пад за оптична мишка...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #2

    Пад за оптична мишка

    тъп въпрос: за оптичните трябва ли пад аз съм с такава на Лиджитек (много тъпо се пише на БГ) и си карам без пад вече почти година!

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #3

    Пад за оптична мишка

    Аз си "търкалям" A4Tech-a където падне - на стол, на крак, на маса...какъв е проблема..

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #4

    Пад за оптична мишка

    ами проблема е такъв, че с пад се увеличава до 30-40% прецизността (стига пада да е подходящ). Аз например сега с обикновен пад (на мястото на споменатият в първия пост) все едно не съм със същата мишка. Пак е много по-прецизна от най-доброто топче, но просто ведъж като се свикне на хубавото...



    Blade - ами ползата от пад при оптична:



    - мишката се плъзга по леко (все пак едно е на правена специално за това повърхност, друго е на дърво примерно)

    - ако си на дърво можеш да полъчиш много гадно втвърдяване и потъмняване на кожата в лявата основа на китката (при дясна работна ръка) - имам поне 4-5 приятели, които се чудеха от какво е и най-накрая след като аз работих около два месеца без пад на дърво и получих същото се усетихме от какво е

    - има падове, които са правени със специална шарка или релеф за оптични мишки - прецизноста скача неимоверно много. Според мен смисъл от купуване на оптична мишка, само заради едното спестено чистене е глупост ...

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #5

    Пад за оптична мишка

    Ами да де - нали от замърсяването идва непрецизността на обикновенните. Особено ако влезе косъм.[xx(]



    Някои хора си търкалят мишките, а други ги движат [:D]- има разлика, особено ако се бачка с графични редактори.



    Начи Aquadark - сложи си една обикновенна хартия А4 за пад. При мене върши работа. [:D]

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #6

    Пад за оптична мишка

    Niakoi da znae dali niakude v bg se prodava func surface1030 ili everglide giganta?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    Пад за оптична мишка

    И аз искам да се докопам до някой от тези двама красавци [:D]

    Тази е невероятна и струва 32 Евро, с тефлоново покритие []





    А тази е чист алуминий, на мене лично не ми харесва много, но все пак си заслужава, за скромната цена от 35 Евро [8D]





    Aqua - искам някой да вкара нещо пододно от вън, но на тея цени се съмнявам да стане скоро Аз ползвам само Verbatim, за ся ми се струва, че те са най-добри.

    Айде, успех в търсенето []

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #8

    Пад за оптична мишка

    Az i ostnalite deto igraem po zali4kite sme si kupili DIGIT prodava se v metro za okolo 2 lv ama po iak pad za opti4na mi6ka ne sum imal .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    55
    #9

    Пад за оптична мишка

    Прецизността на оптичната мишка се увеличава при използването на светла матова основа. Бяло/сиво матово фолио стои добре според мен. Аз лично ползвам бяла добре пресована коркова подложка.

  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #10

    Пад за оптична мишка

    Само аз ли съм доволен от прецизността на мишката си и НЕ съм от тази на повечето продавани... е не знам що ама колкото други хванах напоследък всеки път ми иде да се кръстя че съм взел тази, а не друга...

    Като казвам че ми стига, не говоря само за търкаляне.. напоследък доста неща правя и най-рядкото ми е да играя.. с чертането в Autodesk нямам никакви проблеми...

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #11

    Пад за оптична мишка

    Е с каква си де !? Аз не казвам, че моята мишка не е 2-3 пъти по-прецизна от чисто нова с топче, но просто с качествен пад скача на 10 пъти ;0 Т.е. доволен съм, но може да съм доволен х10

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #12

    Пад за оптична мишка

    Ами споменах май..A4Tech WOP35..

    пробвал съм доста но обикновено наистина не ми изнасяха точно откъм прецизност...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    26
    #13

    Пад за оптична мишка

    аз съм с майкрософтска интелимаус, май беше, и неопреново падче, което държи крачетата чисти за 2.50лв

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #14

    Пад за оптична мишка

    npu3paka, и аз си взех от Метро такова падче Digit. Наистина е много добро, но никъде не пише, че е за оптична мишка. Ти как разбра?

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    159
    #15

    Пад за оптична мишка

    E radvam se 4e i ima i drugi hora kato men deto imat "svryhsenzitivno" use6tane za tova kolko razli4no se dviji mi6kata zaradi edin pad. Az sym s MX300 i 5-6 razli4ni pada. Pory4al sum si Funcsurface ot USA ama neznam koga 6te doide koleta. Toga va 6te vi kaja kvo e. Utre 6te probvam sys bql list zalepen s tikso da vida kak e.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мултимедийна клавиатура GIGABYTE gk-9p + оптична мишка GIGABYTE - 8 лева!
    От frank_fios@mail.bg във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 18-09-12, 00:21
  2. Проблем с оптична мишка Logitech
    От Aleksandars във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 05-02-12, 23:09
  3. Проблем с оптична мишка
    От brankod във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 22-12-09, 15:21
  4. Оптична мишка светеща синьо??
    От Io във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 18-05-04, 00:16
  5. Оптична мишка?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 18-11-02, 14:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе