Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    2
    #1

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    Първитев два са около 1100 леви, а другия е около 750.

    Скленен съм да дам 1100, но ако LG - то не им отстъпва по качество, защо да не спестя 350 броя :-)))



    Какви са ви впечателнията от тях?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #2

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    Сони не са лоши (въпреки че като си вземах монитор не ми харесаха) ,обаче как ще ги сравняваш с най-яките монитори в бг -ViewSonic. Вземай веднага ViewSonic P95f+.LG не ми харесват определено си заслужава да дадеш 350лв. отгоре.

    Айде с здраве и да се похвалиш като си вземеш монитор.



    едит: забравих да кажа че риск е много яка фирма с тях проблеми няма да имаш.Сони не знам, обаче Лгто ако го вземаш от Мост не му търси след това сервиза и гаранцията(личен опит).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #3

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Сони не са лоши (въпреки че като си вземах монитор не ми харесаха) ,обаче как ще ги сравняваш с най-яките монитори в бг -ViewSonic. Вземай веднага ViewSonic P95f+.LG не ми харесват определено си заслужава да дадеш 350лв. отгоре.

    Айде с здраве и да се похвалиш като си вземеш монитор.



    едит: забравих да кажа че риск е много яка фирма с тях проблеми няма да имаш.Сони не знам, обаче Лгто ако го вземаш от Мост не му търси след това сервиза и гаранцията(личен опит).



    <div align="right">оргинално мнение на Zygot</div id="right">



    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Като загворихме за личен опит, ще те помоля да споделиш още малко

    В понеделник ще си взема от Вали монитор като твоя в сигнатурата ти. Може ли да кажеш няколко думи за него? Имал ли си ядове и как са реагирали Вали?

    Благодаря предварително

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #4

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    Първо от Вали са много готини пичове и няма проблем да си огледаш няколко монитора преди да купуваш(съветвамте така да направиш).

    Моя монитор го взех за 600лв. края на декември миналата година ,а ми пише че е произведен 39на 2002(септември).

    Геометрия перфектна чесно казано за първи път виждам монитор с толкова хубава геометрия( е изисква и настройка де ).

    Конвергенция - има по-изразена е в горния ляв ъгъл и също малко в долния долен в другите два почти липсва(може и да е от бройката). Искам да добавя ,че сравнен с (СОНИ ,ЛГ ,САМСУНГ) е доста по-добре пък и няма ЦРТ без конвергенция.

    Моаре се вижда само на тестващата програма (монитор Тест ,нокиа и дп.) ,но може да се изчисти.

    Четимост на текст супер (стария ми монитор в центъра си намаше такава четимост като този в ъглите ).

    Много добър контраст и брайтнест .

    Дизайна също не лош ( абе новите ЛГта ми харесват повече ,ама).

    Заключение : като си го взех мисля ,че нямаше по-добър в бг сега почнаха да внасят Ииама и новите серии на сони така че виж и тях(ViewSonic също са железни ама цената ).

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #5

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Сони не са лоши (въпреки че като си вземах монитор не ми харесаха) ,обаче как ще ги сравняваш с най-яките монитори в бг -ViewSonic. Вземай веднага ViewSonic P95f+.LG не ми харесват определено си заслужава да дадеш 350лв. отгоре.

    Айде с здраве и да се похвалиш като си вземеш монитор.



    едит: забравих да кажа че риск е много яка фирма с тях проблеми няма да имаш.Сони не знам, обаче Лгто ако го вземаш от Мост не му търси след това сервиза и гаранцията(личен опит).



    <div align="right">оргинално мнение на Zygot</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Риск не уважиха гаранцията на неработещ чисто нов 22 инчов монитор с оправдание че е изпускан без доказателства за това.

    Гаранцията е към Адсис, пък не вярвам да има по коректни клиенти на риск (особено като им бяха ОСНОВНИЯ) клиент за Антек кутии..оттогава Адсис пазарува от Перси Чийфтек и Ники всеки път като го видя псува Риск.Склонен съм да му вярвам - още повече от 30 монитора 3 са се скапали веднага, което е сериозен брак за толкова скъпи монитори.



    ПП - монитора не е изпускан - просто е изваден от кашона и са се опитали да го пуснат...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #6

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Риск не уважиха гаранцията на неработещ чисто нов 22 инчов монитор с оправдание че е изпускан без доказателства за това.

    Гаранцията е към Адсис, пък не вярвам да има по коректни клиенти на риск (особено като им бяха ОСНОВНИЯ) клиент за Антек кутии..оттогава Адсис пазарува от Перси Чийфтек и Ники всеки път като го видя псува Риск.Склонен съм да му вярвам - още повече от 30 монитора 3 са се скапали веднага, което е сериозен брак за толкова скъпи монитори.



    ПП - монитора не е изпускан - просто е изваден от кашона и са се опитали да го пуснат...



    <div align="right">оргинално мнение на geniusloki</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Кофти бях останал с добро впечатление от тях( Варна).

    Баси какви са скъпи ViewSonic ,а пък те некоректни лошо .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #7

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    Защо да се ограничаваш само с тези модели? Аз бих ти предложил следния вариант: Mitsubishi Diamondtron Pro 930 SB - цената е 689 лв (не включва ДДС). Много е добро, с тригодишна гаранция и си струва всеки даден лев. А ВАЛИ наистина са коректни и няма да си имаш проблеми с тях, както каза и Zygot. За повече информация - http://www.nec-mitsubishi.com/ или http://www.vali.bg/article_content.p...=11&article=47

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #8

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Първо от Вали са много готини пичове и няма проблем да си огледаш няколко монитора преди да купуваш(съветвамте така да направиш).

    Моя монитор го взех за 600лв. края на декември миналата година ,а ми пише че е произведен 39на 2002(септември).

    Геометрия перфектна чесно казано за първи път виждам монитор с толкова хубава геометрия( е изисква и настройка де ).

    Конвергенция - има по-изразена е в горния ляв ъгъл и също малко в долния долен в другите два почти липсва(може и да е от бройката). Искам да добавя ,че сравнен с (СОНИ ,ЛГ ,САМСУНГ) е доста по-добре пък и няма ЦРТ без конвергенция.

    Моаре се вижда само на тестващата програма (монитор Тест ,нокиа и дп.) ,но може да се изчисти.

    Четимост на текст супер (стария ми монитор в центъра си намаше такава четимост като този в ъглите ).

    Много добър контраст и брайтнест .

    Дизайна също не лош ( абе новите ЛГта ми харесват повече ,ама).

    Заключение : като си го взех мисля ,че нямаше по-добър в бг сега почнаха да внасят Ииама и новите серии на сони така че виж и тях(ViewSonic също са железни ама цената ).



    <div align="right">оргинално мнение на Zygot</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Много благодаря!!!

    Аз по принцип смятах да си взмема НЕК 791 но в момента няма, а и вече цената на Мицубишито и НЕК-а е еднаква, така че си заръчах 750 про. Ииама и Сони не знам колко са железни ама цената им е непоносима за парите за 17" Сони ще си взема 19" НЕК 991) не си струва просто, особенно след като и ти казваш че за по - малко пари може да се получи качество, повече от достатъчно за домашна машина)

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #9

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    Пак за Zygot

    Сега пак се зачетох в сигнатура ти и видях, че си и със същия Луксеон, който съм си поръчал и аз) Ще трябва да почерпя по едно голямо пиене явно), но ще те помоля да ми кажеш 1-2 приказки и за него , ако не си струва да отказвам доставката и да взимам някой Криейтив Инспаър 5300 и да не чакам. Лошото е че не знам още колко ше чакам, вносители са Торин и нещо май не си дават много зор тия пичове((

  12. Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    2
    #10

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    ...................

    почнаха да внасят Ииама и новите серии на сони така че виж и тях(..........................





    Кой продава тези ИИАМА дето за пръв път ги чувам

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #11

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    Ийямя се продават от Ресет или КомелСофт ако не се лъжа, на завоя на Раковска в София малко преди СДС-то.



    Виж между другото класациите за топ 10 19' монитори на www.pcworld.com може да са ти много полезни!!!



    Иначе Контракс внасят Mitsubishi и NEC. Про моделите им са СТРАШНИ, ама скъпи.[:D] Мисля, че Вали са им дистрибутори и продават на същите цени, но ако сте доволни от тях- пазарувай от Вали.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #12

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    Чернокрили Ето ти ги предимствата на Luxeon в телеграфен стил:2лентови предни сателити(tweetеr+woofer) , централен сателит с 4 говорителя и достатъчно силен бас който не глъхне на мах усилване и целите са от дърво 1см дебело.

    Общо взето Криейтив са много назад така че не се чуди.

    За чакането си заслужава (аз ги чаках месец и половина).



    И един съвет от опит : аз като си ги купих бях като гръмнат след като ги чух викам си баси аз за 225лв. си взех профи озвучение. Е да ,ама не, след два дена слушане на музика забелязах ,че все пак не съм открил топлата вода и колонките не са перфетни( е то се очакваше). Разтревожен отидох до фирмата (тук е момента да ги похваля незнам как ме изтърпяха от Сиенсис) да ми сменят дефектната бройка ,а то се оказа че всички си свирят така просто слуха ми е станал по-чуствителен и откривам леките bugs na Luxeona.

    Надявам се да съм ти помогнал Георги

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #13

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Чернокрили Ето ти ги предимствата на Luxeon в телеграфен стил:2лентови предни сателити(tweetеr+woofer) , централен сателит с 4 говорителя и достатъчно силен бас който не глъхне на мах усилване и целите са от дърво 1см дебело.

    Общо взето Криейтив са много назад така че не се чуди.

    За чакането си заслужава (аз ги чаках месец и половина).



    И един съвет от опит : аз като си ги купих бях като гръмнат след като ги чух викам си баси аз за 225лв. си взех профи озвучение. Е да ,ама не, след два дена слушане на музика забелязах ,че все пак не съм открил топлата вода и колонките не са перфетни( е то се очакваше). Разтревожен отидох до фирмата (тук е момента да ги похваля незнам как ме изтърпяха от Сиенсис) да ми сменят дефектната бройка ,а то се оказа че всички си свирят така просто слуха ми е станал по-чуствителен и откривам леките bugs na Luxeona.

    Надявам се да съм ти помогнал Георги



    <div align="right">оргинално мнение на Zygot</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Още веднъж много, много благодаря!

    Монитора го взех вчера, нямам думи просто, имам чувството, че съм се качил на Порше след москвич) сравнено със всички CTX-и,LG -та, Samuiaci и Hansol- и, на които съм бачкал до сега. Конторилите ми идват малко неудобни в момента, но предполагам, че ще свикна. Монитора си струва всеки лев и не съжалявам, че избрах точно него.

    Преди малко си говорех с доставчика на Луксеона, каза че на 10-11 юни ще са тук. Той много ги хвали, вярвам му му де Но исках да чуя и мнение на някой по -непредубен (все пак той ги продава).

    Ще ги дочакам значи, дано и аз да остана доволен....

    Като дойдат ще ти драсна някой ред да ти кажа как ми се струват



    Калоян

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #14

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ийямя се продават от Ресет или КомелСофт ако не се лъжа, на завоя на Раковска в София малко преди СДС-то.



    Виж между другото класациите за топ 10 19' монитори на www.pcworld.com може да са ти много полезни!!!



    Иначе Контракс внасят Mitsubishi и NEC. Про моделите им са СТРАШНИ, ама скъпи.[:D] Мисля, че Вали са им дистрибутори и продават на същите цени, но ако сте доволни от тях- пазарувай от Вали.



    <div align="right">оргинално мнение на PPechev</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не знам за контракс, но на сайта на НЕК -Митцубиши за партньор в България е посочена фирма ВАЛИ.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #15

    19 инчови Sony E450. ViewSonic P95f+ или LG F900P

    Напълно е възможно да съм се заблудил.[V]



    btw За Вали се чуват хубави неща. Явно си разбират от работата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 04-05-12, 14:44
  2. Отговори: 0
    Последно: 05-01-12, 10:45
  3. 27-инчови монитори от Asus...
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 14-10-10, 14:32
  4. Продавам монитор LG F900P.
    От Karajata във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-06, 18:56
  5. Отговори: 0
    Последно: 22-08-06, 15:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе