Резултати от 1 до 13 от общо 13

Spire FalconRock2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #1

    Spire FalconRock2

    Според многото ревюта които прочетох буквално се обърках.В едно го хвалят, в друго казват че за нищо не става.Тами трябват мнения на хора които са работили/работят с него.Напишете температурите, процесорите(колко сте ги @)или квото ви дойде на акъла.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Spire FalconRock2

    Този вентилатор е за добро и безщумн охлаждане без клковане или при малък овърклок. Така че ако си фен на авърклока този не е за теб. Аз съм със Паломино 2000+ и температура 49 градуса. Стайната е 27 градуса.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #3

    Spire FalconRock2

    Трябва ми за моя процесор в сигнатурата ми.Повече от 2.1Гхз засега няма да го клоквам.Сега съм с ЕВЕРКУУЛ ND19-715 i съм на 44 градуса (това е през датчика в сокета значи около 56-58 трябва да са реални).На сайта на спайър го дават че става за Бартон 3200+

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #4

    Spire FalconRock2

    Tоя вентилатор бил меко казано голян боклук.Вярно че настъпи абсолютна тишина ама Т се качи с 8-9 градуса(преди 44, сега 52-53).Как ще охлажда това нещо Бартон 3200+ главата ми е го побира, но както казах тишинааааааааа []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #5

    Spire FalconRock2

    Ето едно добро обектибно ревю :http://hardwareguide.hit.bg/articles/falconrockII.htm

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #6

    Spire FalconRock2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Tоя вентилатор бил меко казано голян боклук.Вярно че настъпи абсолютна тишина ама Т се качи с 8-9 градуса(преди 44, сега 52-53).Как ще охлажда това нещо Бартон 3200+ главата ми е го побира, но както казах тишинааааааааа []



    <div align="right">оргинално мнение на lightmaster</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ти въобще имаш ли няква представа като говориш тия глупости меко казано. Охладителя бих казал за парите си е най-доброто в София за момента. Превъзхожда като цяло CU5TB, а да не говориме за Volcano 9. A e по-тих от тях поне 2 пъти

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #7

    Spire FalconRock2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Този вентилатор е за добро и безщумн охлаждане без клковане или при малък овърклок. Така че ако си фен на авърклока този не е за теб. Аз съм със Паломино 2000+ и температура 49 градуса. Стайната е 27 градуса.



    <div align="right">оргинално мнение на Julian</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    За овърклока абсолютно не си прав. Виж ми сигнатурата. Температура в Idle 41-44 град. в зависимост от стайната

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #8

    Spire FalconRock2

    Изобщо не говоря глупости!!!

    Че е тих тих е затова съм с него.

    Както вече писах Т ми се качи с 8-9 градуса.Помислих си че може да съм го сложил не както трябва (въпреки че се съмнявах, не слагам за първи път FAN) свалих го и пак го закачих и пак същото.Защо си мислиш че дъното ти мери точно ???!!!!???.Просто не е възможно да е такава Т.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #9

    Spire FalconRock2

    Taka e,все едно имате титан Д5ТБ в ПСто....почти за нищо не става тоя кулер,ако е за дефалт честоти то почти всеки би вършил работа,така че невиждам нито един негов плюс

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #10

    Spire FalconRock2

    Откакто сложих Фалкона вместо Титан Cu5TB се родих. Вече мога да понасям компютъра си, който не издава предишния невъобръзим шум[8D]

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #11

    Spire FalconRock2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Изобщо не говоря глупости!!!

    Че е тих тих е затова съм с него.

    Както вече писах Т ми се качи с 8-9 градуса.Помислих си че може да съм го сложил не както трябва (въпреки че се съмнявах, не слагам за първи път FAN) свалих го и пак го закачих и пак същото.Защо си мислиш че дъното ти мери точно ???!!!!???.Просто не е възможно да е такава Т.



    <div align="right">оргинално мнение на lightmaster</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ми виж сега. Тоя Spire го ползвам на 2-ро дъно. И двете мерят приблизително еднакво темп. Не мисля че ASUS и Epox имат неточни датчици до такава степен. Че може да има разлика съм съгласен, но да ми казвате че е пълен боклук не мога да се съглася. То значи CU5ТB e oще по-голям боклук

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #12

    Spire FalconRock2

    Не просто искам да кжа че тази Т просто не е реална.

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #13

    Spire FalconRock2

    Ми значи и на другите духала не са реални...значи всичко дето съм пробвал не е реално. Не може на Volcano да мери рално, а на Spire да мери грешно. Прав съм нали?(сега съм седнал де)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе