Резултати от 1 до 13 от общо 13

Kak se maha pass na BIOS???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Kak se maha pass na BIOS???

    A be moje li da mi kajete po - burzi4ko, 4e tuka neshto ne se seshtam kak se mahashe??? Thanks ot sega!!!

  2.  
     
  3. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #2

    Kak se maha pass na BIOS???

    Най-лесният начин е да махнеш батериата на дъното поне за 1 минута, но губиш настройките на БИОС-а - ще триабва да ги въведеш отново. Ако БИОС-а ти е AWARD използвай някой от тези кодове (в зависимост от версията):



    2.50 2.51 2.51G 2.51U 4.5x

    AWARD_SW AWARD_WG g6PJ 1EAAh AWARD_SW

    j262 j256 j322 condo AWARD_PW

    TTPTHA BIOSTAR ZJAAADC 589589

    01322222 HLT Wodj

    KDD ZAAADA

    ZBAAACA Syxz

    aPAf ?award

    lkwpeter

    t0ch88

    t0ch20x

    h6BB

    j09F

    TzqF



    Задължително спазвай малките и големите букви!!!



    Надявам се да съм ти помогнал

  4. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #3

    Kak se maha pass na BIOS???

    Извинявай, но май са се загубили интервалите. Общо са 5 колони. На първия ред са версиите на биоса, а останалите - различни пароли. Ето ги отново:



    2.50

    AWARD_SW

    j262

    TTPTHA

    01322222

    KDD

    ZBAAACA

    aPAf

    lkwpeter

    t0ch88

    t0ch20x

    h6BB

    j09F

    TzqF





    2.51

    AWARD_WG

    j256

    BIOSTAR

    HLT

    ZAAADA

    Syxz

    ?award



    2.51G

    g6PJ

    j322

    ZJAAADC

    Wodj



    2.51U

    1EAAh

    condo





    4.5x

    AWARD_SW

    AWARD_PW

    589589








  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    131
    #4

    Kak se maha pass na BIOS???

    Има си програми за подобна работа. Но ако паролата е на ниво System т.е. дори POST-a не минава, без пипане из кутията няма да стане.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Kak se maha pass na BIOS???

    Поне да беше написал какъв е BIOS-a...

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #6

    Kak se maha pass na BIOS???

    A be BIOS- a e mn bugav ne go i pushe daje kakuv e mama mu. Dunoto e 7VRXP ama biosa ne go pishe. Pishe daje bios is not installed kato trugne mashinata, a puk iska pass. Mersi za komandite (s bateriqta ne stana, daje 3 min q durjah). Izvinete me za ezika ama sega sum malko qdosan.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #7

    Kak se maha pass na BIOS???

    ми като не става само с батерията,има един джънпер до нея с 3 крачета,свали батерията и сложи джънпера на свободното краче и средното,така ще нулираш биоса,после пак премести джънпера и сложи батерията

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Kak se maha pass na BIOS???

    <font color="green">Възможности:</font id="green">

    <font color="orange">1.</font id="orange"> BiosKill (В Google пишеш BiosKill и обработваш резултата)

    <font color="orange">2.</font id="orange"> махаш батерията и закъсяваш изводите на дъното (за по бързо действие) при изключен компютър и изваден кабел от мрежата.

    <font color="orange">3.</font id="orange"> има специален джъмпер. На дъното до батерията (обикновенно) има три пина, като 1 и 2 трие биоса а 2 и 3 е нормалото положение за работа на биоса. Възможно е и обратната комбинация, пише кое каво е под пиновете. И не е нужно да се маха батерията и изключва компютъра.

    <font color="orange">4.</font id="orange"> има универсални пароли за всеки биос, те са създадени за спец службите. Списъци с такива пароли има в интернет в изобилие.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #9

    Kak se maha pass na BIOS???

    1. BIOS-a на това дъно е AMI BIOS

    2. Ето тук: http://neworder.box.sk/codebox.click...2Fami_bios.zip и тук: http://neworder.box.sk/codebox.click...%2Famipswd.com май има нещо по въпроса



    А ако искаш повече - http://neworder.box.sk/codebox.links...t=CMOS%20tools

  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #10

    Kak se maha pass na BIOS???

    Mersi na vsi4ki koito napisaha mneniqta. Nadqvam se da stane eisega s djunpera!!!

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    2
    #11

    Kak se maha pass na BIOS???

    CreatoR ami izvadi bateriqta i si gotov s passa na biosa )))

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    2
    #12

    Kak se maha pass na BIOS???

    A nqkoi moje li da mi kaje kak da razbera passa na Administratora za KAIOWAS 3.47. Rabotata e tam 4e rabotq v PC-zala a 6efut mi ne mi dava da polzvam PC-tata ((( ako moje nqkoi da pomegne neka se obadi please 6te 4erpq )))))))))

  16. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #13

    Kak se maha pass na BIOS???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">A nqkoi moje li da mi kaje kak da razbera passa na Administratora za KAIOWAS 3.47. Rabotata e tam 4e rabotq v PC-zala a 6efut mi ne mi dava da polzvam PC-tata ((( ako moje nqkoi da pomegne neka se obadi please 6te 4erpq )))))))))



    <div align="right">оргинално мнение на kitaeca-elhovo</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Има тема за KAIOWAS в форума. Пробвай и с търсачката на форума, защото има и по-стара такава тема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Kak se maha BOOT MANAGER (LILO)???
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 11-11-01, 21:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе