Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с MAG 996PF

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #1

    Проблем с MAG 996PF

    Имам проблем със скапания монитор.Та зна4и има някакви линии които все едно са от някакво магнитно поле в стаята.Пробвах го и другаде същата работа се оказа.И тва е само при резолюция 1240х960 и 1240х1024.На по висока (всъщност то има още само една)и на по ниска проблем няма.Интересното е че като пусна някоя игра и след това излеза нещата се оправят,което ме навежда до мисълта че проблема е по някви настройки на видеото,или опресняването на честотите само че не мога да намеря къде са.А линиите наистина си личат и дразнят.Имал ли е някой същия проблем и как го е оправил ако е възможно



    Видеото е Р9600про(и за монитора знам че е скапан но всичко е свързано със средства)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    63
    #2

    Проблем с MAG 996PF

    moj 4ovek , tva e problem s atito - ti , imah edin klient , deto s ati karta be6e i prave6e tozi problem sy6tiq monitor , s geforce karta nqma tozi problem , probvaj ,

    dyrg klient ima6e problem s 17` mag 786 , toj krive6e kartinata v edniq kraj gore i se okaza 4e e drijvera

    az li4ni imam 19 ` mag no sum s mx440 se i nqmam tezi problemi

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе