Резултати от 1 до 7 от общо 7

Volan?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #1

    Volan?

    Mnogo se zaribih i iskam da si vzema kajete kakvi sa nai iakite koito mogat da se nameriat v bg.S ff za usb port za predpo4itane.I niakude moje li da se nameriat volani na firma saitek stoto kato o gledam v saita im i ne uzdurjam mnogo sa iaki.Kajete si mnenieto.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    20
    #2

    Volan?

    Аз също имах една такава мания, обаче ми мина много бързо. бъх си харесам едно воланче ама беше много скъпо. А междувременно докато събирах пари, един приятел ми даде на заем неговото и играх, играх, играх и ми омръзна и се отказах от идеята.

    Всъщност идеята е хубава, ама не съм сигурен че си стува да пръскаш толкова много пари за нещо, което ще ти омръзне за една седмица... [|)]



    P.S. Какво смяташ да играеш с него (предимно) и колко струва въпроснияТ волан?

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Volan?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">P.S. Какво смяташ да играеш с него (предимно) и колко струва въпроснияТ волан? </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Counter Strike ще играе ..., може и Unreal или Medal of Honor ...

    Ей че въпрос ама ...



    Иначе си прав PaSte AWay, абсолютно не си струва ...

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #4

    Volan?

    Ami po pricncip na saitek volana struva 80 dolara ama ima6etam niakva promica za 50 dolara deto ne znam dali druade vaji.Po princip pitam za drugi volani zastoto saitek sigurno niama da nameria.Kajete si mnenieto, a ako e takova kato na malone go spestete !

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #5

    Volan?

    npu3paka не си ме разбрал.

    Исках просто да кажа, че бързо ще му се наситиш и после ще събира праха.

    Не се сърди.

    А въпроса какво ще играеш е малко странен. Сарказъма ми не беше насочен към теб.



    Има наблизо една зала, бяха купили волани ...

    Еми точно две седмици се използваха и след това нямаше интерес.



    Не знам, както си прецениш. Иначе Saitek имат прекрасно реноме, поне за джойстиците.


  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #6

    Volan?

    Ave ne ne ti se karam ama mnogo sa draznia stoto vijdam 4e ima otgovori na temta i kato vliaza *** ne sa po neia Vij sia re6il sum tvurdo pone da si na4e6a krastata.Sia se spriah na logitech momo force .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    11
    #7

    Volan?

    Аз преди месец-два си купих Logitech Momo Racing USB от Reset, като гледах хардуерните сайтове преди да го кухя - един от най-добрите. За Saitek не знам. Но Momo-то наистина е добро, вярно, че е малко скъпичко - около 130 $ ако не се лъжа, но е супер!

    Единственото ми оплакване е, че педалът на газта се размърда по едно време, в момента съвсем слабо се мести по наляво-надясно - с около 1-2 мм. Иначе е много гот. Не съжалявам.[:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе