Резултати от 1 до 5 от общо 5

za DVB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    64
    #1

    za DVB

    Здравейте, решил съм да си купя DVB платка за sat. TV, но нямам никава представа как се държат.Някой може ли да ме посъветва каква да си купя (чух че в BG се предлагат skystar, но как са като чувствителност, а и са skystar1,2,3). На сайта на avermedia също предлагат някакжи но дали се предлагат в BG ?

    Къде може да се закупи таакава?


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    za DVB

    Didko аз не мога да ти помогна, но add-ни в ICQ номер 98228165.

    Там е Дъската, мой приятел. Имаше навремето DVB, и го използваше яко.

    Той ще ти каже подробности на тази тема. Аз съм лаик по DVB.

    Не се притеснявай за прякора, той вече си е забравил името.

    Такъв му е и ника.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    46
    #3

    za DVB

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте, решил съм да си купя DVB платка за sat. TV, но нямам никава представа как се държат.Някой може ли да ме посъветва каква да си купя (чух че в BG се предлагат skystar, но как са като чувствителност, а и са skystar1,2,3). На сайта на avermedia също предлагат някакжи но дали се предлагат в BG ?

    Къде може да се закупи таакава?



    <div align="right">оргинално мнение на didko</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Znachi - platkite in general se deliat na 2 wida - takiwa samo za danni i takiwa za danni + televizia. Za sajalenie wsichkiat mi opit e za takiwa samo za danni - za tiah niama nikwo znachenie kakwo shte wzemesh - Skymedia, Technisat, Pentanet, Technotrend, Skystar - wse taia. Wsichkite warwiat. Triabwa ti prilichna antena - kam 1.5m za da niamash griji zimata sas snejni nawiawania. Vij na site-a na videomax AVS - moita skymedia 200D e ot tiah. Predlagat i anteni + montaj i garancia.




  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #4

    za DVB

    Тъкмо мислех да отворя таква тема:

    Значи:

    1.Сателитна чиния(имахме едни комшии два етажа над мене, които се преместеха и няма никакъв проблем да има посикам кабела

    2.Трябва ли ми приемник? или само DVB платка ???

    3.Може би най-важното чинията е сложена на тераса и сочи ЮГ !!!Не съм сигурен, но май само АСТРА и EUTELSAT се хващаха (ама хич не съм сигурен и може глупости да говоря [:D] )Ако е така и някой знае да даде линк да видя какви канали могат да се хващат.

    5.От това което прочетох SKYSTAR1 e за хора със по-слаби машини и е със хардуерен МПЕГ2 декодер, а SKYSTAR2 е 99% софтуерна.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    126
    #5

    za DVB

    Здравей ДИДКО.

    АКО МОГА ДА ТИ БЪда полезен ще ти кажа накратко.

    Аз имам DVB-S PCI TECHNO TREND,циния 2,10м която се води аналог на скай стар 1.

    И се даржи просто перефекно. Не ти трябва приемник, нито декодер. Каквото може да се гледа с тях се гледа и с софтуер. Ако си любител на сетелитната телевизия или тепарва ще се заноимаваш има специализиран форум за това. Там може да намериш повече инфо.

    успех

    http://www.forum-bg.host.sk/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе