Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос за РАМ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    11
    #1

    Въпрос за РАМ

    Аве имам един въпрос,ще си купувам нова дънна платка ASROCK К7VT2 със процесор Duron 1100 mhz обаче няма да ми стигнат парите за рам и ще се наложи да карам известно време със старата,а тя е 64 мб сдрам pc100.Та въпросът ми е дали няма опасност нещо да изгори,със тая старата рам,или пък въобще да не тръгне на това дъно.Има ли значение дали е двустранна или едностранна и как мога да разбера каква ми е паметта и дали ще стане.Извинявам се за глупавите въпроси ама като не разбирам...Обяснете ми малко по като на малоумен ако обичате




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    88
    #2

    Въпрос за РАМ

    Да изгори нещо опасност няма, не виждам също причина да не тръгне - мисля че няма да имаш никакви проблеми. Имал съм такова дъно и също работих с него със старата си сдрам (256МБ РС133) докато не си купих ддр - без проблеми и в двата случая. Чел съм по западните форуми, че дъното има проблеми с 2 модула РС133, но не съм имал възможност да го тествам така и да видя дали е вярно.

    Няма значение дали е едностранна или двустранна, а можеш да разбереш каква е като погледнеш надписите по самите и чипове или ако има някаква лепенка...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    11
    #3

    Въпрос за РАМ

    Mersi mnogo za otgovora.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе