Резултати от 1 до 9 от общо 9
Like Tree4Одобрявам
  • 1 Post By gogogogov
  • 2 Post By etg
  • 1 Post By emil vasilev

Въпрос за Mag 524

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    504
    #1

    Въпрос за Mag 524

    Възможно ли е да свържа Mag524 с компютъра ми? В момента мога да гледам видео файлове, от сървъра към който е нагласен. Странното е ,че възпроизвежда по-добра картина ако си пусна филм от компютъра, или ползвам плеъра на телевизора. Картината от него има доста по голяма дълбочина, и цветовете повече ми харесват.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    433
    #2

    Отговор: Въпрос за Mag 524

    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs Виж публикацията
    Възможно ли е да свържа Mag524 с компютъра ми? В момента мога да гледам видео файлове, от сървъра към който е нагласен. Странното е ,че възпроизвежда по-добра картина ако си пусна филм от компютъра, или ползвам плеъра на телевизора. Картината от него има доста по голяма дълбочина, и цветовете повече ми харесват.
    Media browser има mag524.

    Изпратено от моят RMX2002 с помощта на Tapatalk
    sasho1bs одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #3

    Отговор: Въпрос за Mag 524

    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs Виж публикацията
    Възможно ли е да свържа Mag524 с компютъра ми? В момента мога да гледам видео файлове, от сървъра към който е нагласен. Странното е ,че възпроизвежда по-добра картина ако си пусна филм от компютъра, или ползвам плеъра на телевизора. Картината от него има доста по голяма дълбочина, и цветовете повече ми харесват.
    Доколкото разбирам искаш компютърът да компенсира дефицитите на tvbox?
    Това няма как да стане.

  5. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #4

    Отговор: Въпрос за Mag 524

    Въпросът е от поредицата за Инспектор Стрезов. Очаква се следващия брой, в който да се изясни загадката - какво точно пита авторът.
    kod и Gena_bs харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    504
    #5

    Отговор: Въпрос за Mag 524

    Не искам компютъра да компенсира нищо! Искам тв бокса да чете филмите от компютъра,защото поради незнайна причина, изкарва много по-добра картина. Опитах да шерна папката ми с филми, но като вляза от приемника в media browse не вижда папката. Може би не става споделянето със десен бутон и share ..или бъркам нещо.

  7. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    433
    #6

    Отговор: Въпрос за Mag 524

    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs Виж публикацията
    Не искам компютъра да компенсира нищо! Искам тв бокса да чете филмите от компютъра,защото поради незнайна причина, изкарва много по-добра картина. Опитах да шерна папката ми с филми, но като вляза от приемника в media browse не вижда папката. Може би не става споделянето със десен бутон и share ..или бъркам нещо.
    Сложи на компа Serviio.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #7

    Отговор: Въпрос за Mag 524

    Ако е Windows 10 или 11 в Search въвеждаш windows features и слагаш отметка на SMB 1.0/CIFS Server.
    sasho1bs одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    504
    #8

    Отговор: Въпрос за Mag 524

    Ще пробвам след 2 3 дни че приемника го дадох на приятел да го тества.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    504
    #9

    Отговор: Въпрос за Mag 524

    Отбелязох отметката после си дадох шер на папка с филми но отново в Home media нямаше нищо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе