Резултати от 1 до 6 от общо 6

DVD [Проблем]

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. asl
    asl е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1
    #1

    DVD [Проблем]

    <font face="Book Antiqua"></font id="Book Antiqua"><font size="6"></font id="size6"><font color="beige"></font id="beige">Какъв е проблема, при положение, че ДВД-то ми неможе да възпроизведе всички дискове. Едни могата да се гледат - други не. ДВД-то ми е Самсунг.

    Благодаря Ви предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #2

    DVD [Проблем]

    Сещам се за две неща:

    1. DVD плеара не чете пиратски дискове, а такива се намират често и по видеотеките

    2. Да не би дисковете, които не се четат да са заключени към определен регион, които не се потдържа от DVD плеара []

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #3

    DVD [Проблем]

    3. дисковете дали не са надраскани.

    4. с някой дискове върви софтуер без който не можеш да гледаш филма, обикновено пише на обложката, че тр да се инсталира едикакво си.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    5
    #4

    DVD [Проблем]

    кажи си модела ....ако е SD-612 аз имах такъв...не ми е мноо добро мнението..ама и тои праише тези номера...пробваи да го флашнеш с по нова версия на флаша...дано съм ти помогнал.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #5

    DVD [Проблем]

    а по отношение на Samsung... нямам думи, тъкмо ми свърши гаранцията и ДВД-то изгоря

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1
    #6

    DVD [Проблем]

    Благодаря Ви за помощта.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе