Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с LTP1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #1

    Проблем с LTP1

    Здравейте. Смених си дъното. Имам скенер който е свързан на LTP1, а принтера ми е във скенера. До преди ъпгрейда принтера принтираше и без скенера да е включен, сега не иска, иска първо да е включен в тока. На скенера пък няма какво да му се развали, а и кабелита са си наред. Като включа дирекно принтера - принтира си, скенера - сканира си, не е и от кабелите, ЛТП1 си работи. , просто неудомявам.... Бих искал да чуя и вашето менние, 10x

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    40
    #2

    Проблем с LTP1

    и аз имах такъв проблем (umax astra 2000p+epson styles color 300+VIA socket7/К6-2, по късно и Abit kt7a)-решение нямаше За всеки случа пробвай през биос-а настройките на LPT-то трабва ти ECP 1.2 (или няква подобна версия) +ако има още нещо (EPP примерно) и си сложи софтуера за скенера и драйврите за принтера отново. като го промениш и ако си с по-старо дъно или Win9X/ME гледа какви IRQ/DMA му избираш да не съвпадат с другите, ако си XP/2000 няма значение

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе