Резултати от 1 до 5 от общо 5

4 port LAN adapter

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ASM
    ASM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    27
    #1

    4 port LAN adapter

    В интернеет има на няколко сайта LAN адаптери със четири порт-а, въпроса е дали някоя българска фирма внася от тях Ако някой случайно е забелязал ще може ли да ми каже

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #2

    4 port LAN adapter

    Преди време тия платки ги имаше в РТС.

    Не знам обаче какво мислиш че правят. Това е HUB с 4 порта и 1 мрежова карта, които ползват захранването на компютъра.

    Ако я ползваш за HUB РСто трябва да работи. А ако имаш други идеи можеш да споделиш )

  4. ASM
    ASM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    27
    #3

    4 port LAN adapter

    Ми в момента съм направил един bridge които зпълнява ролята и на shaper... и си работи докато не забие shiwch-a пред него Затова искам да пусна всички линии да минават през него... ако ще забива нешто това да е комп-а има такава платка на http://www.mikrotik.com обаче и е завишена цената доста а и за доставка трябва да дам колкото за един switch

  5. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #4

    4 port LAN adapter

    A ako ne e taina kak s kakvo si napravil bridga?

  6. ASM
    ASM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    27
    #5

    4 port LAN adapter

    С МикроТик сайта му е в предишното ми мнение ама трябва да си го закупиш защото няма crack... а демото няма много от възможностите на това чудо обработва 2500 пакета/сек със 4 PCQ опашки и 50 firewall правила на Celeron 466 със 64 MB Ram на 15% процесорно натоварване. При това балансира 2-ма човека да теглят с еднаква скорост независимо от броя на сесиите им... абе просто идилия... затова си търсия и Flash HDD което да се връзва като IDE диск... да може да не се притеснявам че диска ще изгори (вече 2 изгоряха )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 01-02-12, 19:30
  2. Отговори: 0
    Последно: 16-10-10, 19:42
  3. kam koi port
    От asencho във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 14-03-05, 00:16
  4. 4-port USB hub
    От user25 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 02-03-04, 17:35
  5. Port 135
    От Gaby във форум Мрежи
    Отговори: 13
    Последно: 07-01-04, 00:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе