Резултати от 1 до 6 от общо 6

ZIDA ot Argus

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    2
    #1

    ZIDA ot Argus

    Ne si kupuwajte nikoga, ne wzemajte daje i bez pari da wi dawat. Prawqt gi s naj-ewtinite i skapani kondenzatori i durjat max. edna godina. Argus gi dawat s dwe godini garanciq, no da ne wi se sluchwa da hodite dotam - plashtate si winagi, garanciqta nqma znachenie. Naj-mnogo da wi kajat "ami, mnogo e izgorqlo i nqma garanciq weche". Na men lichno mi se sluchi dwa puti s razlichni duna s razlichni powredi, koeto gowori za postoqnna praktika.

  2.  
     
  3. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #2

    ZIDA ot Argus

    Темата ZIDA е много голяма, но тя е характерен пример за това как масово се харчат боклуци в България. Твърде много хора се интересуват само от цената, без да обърнат внимание на качеството. При това често парите не са проблем, а се води пазарлък за 2-3 долара!

    Лично на теб не ти ли направи впечатление, че ZIDA са по-евтини дори от Acorp?!




  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    ZIDA ot Argus

    Да,God е абсолютно прав-но всеки сам си прави равносметка-хубаво или евтино.Но най-интересно е след това:дъно за 50$ и последващите Win съобщения:GeneralProt.fault,Error in Kernel.dll....и тнт:-не че при марковия хардуер ги няма,но са доста по-малко.




  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #4

    ZIDA ot Argus

    Abe pichove kakvo da vi kaja v komputurnia klub imam vse oshte duna ZIDA BXI stanaha veche na 3g ot obshto 8duna imah problem samo s edno predi 1mesec no tam beshe grumnal chipseta i to zaradi moia grashka shtoto si igrah da se pravia na montior v nai goliamata jega. mislia che dobre sa izkarali tia duna kato se ima v predvid cenata im a inache za overclock sa dosta dobri klamat na 350 otiva na 466 bez dopulnitelno ohlajdane i bez da zabiva pri tova v game center kudeto se igrae non stop .....




  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    2
    #5

    ZIDA ot Argus

    Да, Ivan има късмет, че не му се е наложило да ходи в Аргус да му оправят дъното в гарация... По принцип Zida явно се правят с най-евтините кондензатори. Като изсъхнат или като дадат утечка горят стабилизаторите и всичко се прецаква. Лошото е когато всичко е в гаранция и ти кажат, че дъното ти е "офазено"...аматьори. Върхът беше когато решиха да си избият парите за кондензаторите и ми казаха, че са ми "сменили" BIOS-a ... за $8




  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #6

    ZIDA ot Argus

    Аматьори, ама са ти взели парите...Безобразие! Аз не знам кога българският потребител ще се научи да си търси правата. XapakTepeH, в случай като този трябва да се обърнеш към Съюза на потребителите...Ами ако ти бяха поискали 200$ ?!





    _____

    "Come on, Baby, light my fire..."

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Драйвери за ZIDA A815EP
    От Gaza във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 17-02-05, 09:11
  2. argus bg
    От spoofer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 30-01-03, 08:08
  3. Barzo kam Argus (da ne si schupite krakata samo)
    От NIKJAMa във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 16
    Последно: 30-08-02, 22:20
  4. Zida pg133
    От y0y0 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 08-05-02, 07:14
  5. Overclock na Celeron400 s dano Zida ZX98-AT/ATX
    От simple_man във форум Овърклок
    Отговори: 2
    Последно: 27-09-01, 03:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе