Резултати от 1 до 7 от общо 7

Zida pg133

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #1

    Zida pg133

    kajete kak da pusna pametta na 133mhz zastoto sega e na sinhronen rejim s FSb-to. otkude moga da si namerq po star bios zastoto segashniqta kato vkliu4a 4 way bank ili 2 way bank vuobste ne ste da bootne.tursil sum biosi kude li ne no takuv ne namerih



    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #2

    Zida pg133

    Ами това не ставаше ли от BIOS - нещо от сорта на HostCLK+PCICLK или HostCLK+33, отдавна не ми е попадало такова дъно, но нещо такова беше.

    Освен това, обикновено това, че не можеш да включиш Interleave се дължи на скапана памет, а не на дъното или BIOS-а.




  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #3

    Zida pg133

    takava opciq v BIOSA nqmam. inache kato pusna 4 way bank interleaving restartiram posle detetcva cpu,ram,hdd i to4o kato trugne da bootva ekrana blokira.



    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #4

    Zida pg133

    Абе трябва да има нещо като DRAM CLK. Може да не е при настройките на паметта, а при тези на процесора.

    Колкото до Interleave - опита ли да го пуснеш при най-ниски настройки на паметта? Каква ти е паметта? Някои модули не поддържат изобщо Interleave, а някои модели дъна пък, не паддържат Interleave за оределени типове модули.




  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #5

    Zida pg133

    nikude nqma DRAM CLK. pri nastroikite na CPU IMA SAMO SORED SPECTRUM ..... i CPU HOST koito ima stoinosti ot 0-28. pametta mi ne 128 pc133 noname (vprochem KFC).ste pusna pametta na CLK 3 i ste probvam s interleavinga no mislq che nisto nqma da stane.

    kajete nqkoi site za biosi zastoto po-starat versi na biosa za dunoto mi podurja interleaving i vurvi idealno s nego





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #6

    Zida pg133

    HELP PLS!



    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Zida pg133

    Мотка ми се в момента една Zida PM133. Не искам да те плаша, но при нея има опция за пускане на паметта на 133 (detect by SPD и ако си с 133Mhz памет ще стане), но ако я включа PC-то забива мигновенно.

    Доколкото знам това е проблем, касаещ всички socketA Зиди... И няма оправия...

    Най-вероятно ще трябва да се примириш със синхронния режим на работа...




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Драйвери за ZIDA A815EP
    От Gaza във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 17-02-05, 09:11
  2. Overclock na Celeron400 s dano Zida ZX98-AT/ATX
    От simple_man във форум Овърклок
    Отговори: 2
    Последно: 27-09-01, 03:37
  3. ZIDA ot Argus
    От XapakTepeH във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 19-09-01, 03:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе