Резултати от 1 до 4 от общо 4

hp 656c

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    7
    #1

    hp 656c

    Значи имам принтер hp 656c от време на време издава един много гаден звук, все едно някакви зъбни колелета стържат едно в друго Имате ли някаква идея на какво би могло да се дължи и как би могло да се оправи. Иначе си работи без проблеми но този звук хич не ми харесва.

  2.  
     
  3. tod
    tod е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    2
    #2

    hp 656c

    hi, sto ne vzeme6 da mu smaje6 osta po koiato se dviji karetkata (glavata na printera ) sas "Clear Mechanical Oil" i da proveri6 zabnite kolela da niama niakoe izroneno....




  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    7
    #3

    hp 656c

    Звука се чува именно когато се придвижва главата на принтера. А непременно ли трябва да е с това "Clear Mechanical Oil" че малко ме съмнява да намеря. И аз стигнах горе долу до този извод, все пак има доста механика по него. И Мерси!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #4

    hp 656c

    Hp polzvat nazubeni gumeni lenti v-hu plastmasovi zubni kolela - moje da go otvori6 i da proveri6 kakvo ne e v red - no sigurno ot koleloto sa ti izpadnali zubci... sorry

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе