Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

HDD с 2 или 8 мб ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #16

    HDD с 2 или 8 мб ?

    споре мен точно с повече кеш трябва по-малко да бръмчат-защото не върти диска а си го има в кеша

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #17

    HDD с 2 или 8 мб ?

    Съгласен съм напълно с мнението на КАЙСО!

    Взимай тоя с 8мб и се кефи след това на производителността,която ще постигнеш с него,ама гледай повечко гаранцийка да има


  4. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #18

    HDD с 2 или 8 мб ?

    За 120GB MAXTOR 133/7200/8MB съм повече от сигурен че "щрака" поне да не ми е в компито разбирам. А 120GB SEAGATE /7200/SATA/8MB серьозно "щрака"!Правяя разлика със стария ми диск 40GB MAXTOR 133/7200/2MB .

    П.С.След като ме изкараха наркоман....остана и да оглушея[}]

    Но че диск с 8MB е по-добре несъмнено е така!

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    5
    #19

    HDD с 2 или 8 мб ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ето тава са цените от Асбис (официален вносител на Hitachi):</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Да ама аз съм от Варна и Асбис ми е далеко []

    Днес цял ден немога да немеря къде продават такива дискове. Ако някой знае кои фирми в Варна продават 2К250 да се обажда!



    А някои знае ли какви са тези Хитачи в JAR ? ( 7K250 ili 180GXP )


  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #20

    HDD с 2 или 8 мб ?

    А има май и още една уловка, и то в ясно изразена полза на дисковете с 8мб кеш: Поинтересувал ли си се колко време им е гаранцията? Вероятно при 8те мб е с пъти повече отколкото при двата, което според мен е от съществено значение при хард дисковете, пък и ти гарантира, че диска не е рециклиран. 8МБ кеш е малко по - бърз, в момента имам 2 харда - един 8 и един 2 мб на компа си, но разликата не е чудовищна. По моему решението ти е по - скоро да си избереш марка диск, щото хитатчи поне в моите уши не звучи най добре.

    За кафка: Кафка, братчед, единият от двата ми харда на компа е:120GB MAXTOR 133/7200/8MB. Не щрака. Позамисли се - или нещо чуваш неправилно или хардът ти има някакъв проблем. Доста безшумен е, мен ако питаш, е "похърква" лекичко при натоварване, ама според мен всички хардове го правят.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе