Резултати от 1 до 5 от общо 5

LCD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #1

    LCD

    някаи да ми даде съвет как се чисти LCD монитор.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    LCD

    Има точно такава тема, чакай да я потърся.

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...archTerms=,LCD

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #3

    LCD

    Malone, внимателно прочетох тази тема, защото и мен ме интересува, но така и не научих какъв точно препарат и каква кърпа трябва се използва. Аз чистя монитора си (LCD) с пронто за прах и микрофибърна кърпа и сигурно вече съм развалила ако има някакво покритие. След почистването остават някакви ивици, които ме дразнят. А трябва ли да изключва монитора като се чисти? И става ли му нещо от натиска при почистването?

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    LCD

    е на това и мен ме интересува Sunny даи да умуваме, ако ли не утре ще го мина с ацетон

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #5

    LCD

    Добре де Слънце, аз ясно написах



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Вземах си, пак оттам, LCD Cleaning Set, на <font color="red">Ednet</font id="red">.

    19.99 лв. Дебелец, но мисля, че ще свърши работа.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това там е Office 1 Superstore.

    Марката не е важна.

    Важно е на него да пише, че е предназначен за LCD дисплеи, а не просто за офис оборудване или въобще за дисплеи.

    На моя даже пише че препарата не е за използване на стъклени повърхности.

    Чисти се с парцалче, което задължително да не пуска власинки.

    Или със салфетка със същите качества.

    В моя комплект освен препарата има и отделно салфетки и отделно влажни салфетки за еднократна употреба.

    Задължително се чисти само в една посока и не кръстосано [отгоре надолу, не хоризонтално]

    Мислех, че съм достатъчно ясен за препарата.

    Дисплея трябва да е изключен и да не се натиска в никакъв случай.



    //edit

    И понеже знам, че си на същия хал като мен, задължително издай разпореждане, че по дисплея не се сочи с пръсти [остават гадни следи].

    Казал съм, че съм Jason X и ще им отрежа пръстите. [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе