Резултати от 1 до 7 от общо 7

"SM BUS Controler" win xp Проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #1

    "SM BUS Controler" win xp Проблем

    Пичове знам че това е доста голямо невежество от моя страна но все пак които незнае пита .... Т'ъ На въпросът какво е това животно "SM BUS Controler" за какво служи и наи вече аз съм Windows XP и колкото и да търсих неможах да намерия driver за него щото XP-то само не го разпознава .... т'ъ ако някои може малко да ме просвети какво се прави с този чарк и от каде да взема драивъри за него поне да заработи да го видя какво е да драсне някои ред.





    П.С. .... Нека F1 да ви помага, F3 да ви напътства, CTRL+S да ви съхрани, ... В името на CTR-A, ALT-A и светия DEL ...... ENTER :о)

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #2

    "SM BUS Controler" win xp Проблем

    Имаш ли инсталиран Service Pack , с драйверите към дъното пробвал ли си ??

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #3

    "SM BUS Controler" win xp Проблем

    Ми аз съм със Serv. Pack 1 и не ми детектва чаркуляка ... а поне ще ми кажеш ли за какво е тои защото наистина незнам за какво е и какро се прави с него !!!



    П.С. .... Нека F1 да ви помага, F3 да ви напътства, CTRL+S да ви съхрани, ... В името на CTR-A, ALT-A и светия DEL ...... ENTER :о)

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #4

    "SM BUS Controler" win xp Проблем

    Щом имаш SP1, uninstall контролера дай refresh и виж дали windows няма да си го инсталира сам. Driver за това трябва да има на диска с драйверите на дъното. като ги инсталираш след рестарта би трябвало да се оправи. И все пак нямаше да е лошо да споменеш каква ти е машината

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #5

    "SM BUS Controler" win xp Проблем

    Ми ман сичко което казваш вече сум го правил и пак нищо ... машината мие дъно P4 titan CPU Celeron 2GHz Video GeForce4 MX44 with AGP8x 128 MB DDRRAM 512MB CD-WR LG 52x Monitor 19'' SyncMaster 955DF HDD 60GB Flopy LG ... и пак не ми каза закакво се изполва това нещо "SM BUS Controler" и защо XP-то само не го разпознава ?

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #6

    "SM BUS Controler" win xp Проблем

    Сложи си драйверите за дъното от диска към дънната платка.

  8.  
     
  9. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #7

    "SM BUS Controler" win xp Проблем

    Това би трябвало да е (нямам време да проверя точно):

    SMBus is the System Management Bus defined by Intel® Corporation in 1995. It is used in personal computers and servers for low-speed system management communications.



    Би трябвало с драйверите на CD-ROM-а към дъното или от сайта на производителя, да се реши проблема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. търся дъно: S478 , DDR400, SATA controler
    От kas81 във форум Купува
    Отговори: 4
    Последно: 29-05-12, 15:55
  2. SM bus controler!? Какво е това???????
    От bestman във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 12-07-04, 12:11
  3. ALA5/ОХ10 controler for Quantum
    От ivo80 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 02-04-03, 14:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе