Резултати от 1 до 12 от общо 12

Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    12
    #1

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Здравейте!

    Имам твърд диск IBM 40gb които беше цепнат на 4 дяла C:5gb D:5gb E:5gb F:25gb.Исках да го направя на 2 дяла и един приятел си предложи услугите като каза .че нямало да има проблем.Работи с Partition Magic ,но какво прави какво струва диска ми след това беше на 2 дяла но онформацията от Е: и от F: я нямаше,а там ми бяха всички документи и програми.Моля някои ако може да ми помогне как да си върна поне документите,МОЛЯ!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #2

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Пробвай с програми от рода на Ontrack Easy Recovery. Може да успееш да възстановиш повечето неща.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Тази програма не винаги помага , особено ако е записан друг партшън директно

    ако си от Варна - може да ми драсни мейл - ще опитам и аз с други програми.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #4

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Има и една програма която се казва:

    GET DATA BACK- има версия както за ФАТ, така и за NTFS. Аз съм я пробвал и получих удоволетворителни резултати. Появиха се неща с които бях се сбогувал преди години



    И един съвет. За да имаш по-голям успех недей да записваш върху изтритите дялове нищо. Така ще имаш по-голям успех да върнеш Инфото...........Късмет.

  6. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #5

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Колега, другия път да знаеш, че преди да събираш дялове на диск, преди това си сейфаш на ДРУГ ДИСК цялата информация, форматираш и въртиш дяловете.

    Лично мене много ме съмнява да спасиш каквото и да било, защото по твойте думи ми се струва, че Партишън меджика е посъбрал втория D: с Е: и F: oт така наречен Exstendet partition и сега след дъжд качулка малко става работата.

    Mr.TECHNO - ако може да помогне нещо, да знаеш, той е човека

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #6

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Ами аз мисля, че на око е малко трудно да ти се помогне. Мисля също, че е важно какво е правил и какво е струвал твоят приятел. Ако просто е направил сливане на Дял 1 и 2 примерно, при което дял 2 е станал директория в дял 1 не би следвало да има загуби. Ако обаче е сменял файловата система... Друга работа. Ако е ресайзвал клъстерите... Зор с възстановяването. Ако пък е направил delete and secure erase на двата партишъна и после е създал един нов, да не те разочаровам, ама... Не съм сигурен, че информацията е възстановима...

    Струва ми се че трябва да уточниш какво точно е направил....

    //добавка

    Г.Велев, той няма как да записва върху изтритите дялове. Те вече не съществуват. Станали са част от другите два дяла или от единия от тях. Той няма как да разбере кога записва върху бившия дял 2 примерно и кога - върху 1. На практика твоят съвет според мен означава да не си пише въобще върху харда. Инак идеята я разбирам - с писане по - старата информация става по - трудно възстановима.... Макар че документите са сравнително най - лесната за възстановяване информация....

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #7

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Ima edno re6enie za teb i to e:



    Winternals DISK COmmander

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Не ми се иска да бъда лош пророк, но ако Partition Magic си е свъшил правилно работата нямаше да имаш загуба на информация. Видно от резултата е, че Partition Magic не е успял да завърши прегрупирането на дяловете ти и със сигурност професионално ти е затрил безвъзвратно текстовите документи.

    Правя този извод, защото зная как работи Partition Magic. Тя дефрагментира информацията, което значи, че е записала вече нещо друго върху старите ти дялове и най вероятно не един път, но надеждата умира последна, дето се вика :-).

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    давай го - да ти вадя инфото че ми писна да слушам версии

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #10

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Kaто го направиш, кажи поне как е станало.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Дзвер - няма проблеми - ще ти пиша на маила

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #12

    Направих бела с харда помогнете,МОЛЯ!

    Mr. Techno, на мен също ще ми бъде интересно решението на този проблем. Ще се радвам да го споделиш!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля помогнете за 3D-то
    От Sopata84 във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 10-01-14, 12:10
  2. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ
    От belqta във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 28-01-13, 06:50
  3. KFC-моля помогнете
    От rude_ във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 14-03-08, 18:38
  4. Моля помогнете!!!
    От SBK във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 18-10-04, 23:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе