Резултати от 1 до 2 от общо 2

Wypros za Cel700

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3
    #1

    Wypros za Cel700

    Здравейте. Имам един може би малко тъп въпрос. Чел съм по разни други форуми, че било възможно на Малай /моя е именно такъв - 1.7 волта / селероните да им се отключи множителя. Ставало като им се клъцне някъв пин. Само че, никой не казва кой пин. Освен в един форум, където някъв индиец твърдеше, че бил 324 - ама от къде се броят не бе споменал. Освен това в отговорите на поста му някой съвестен гражданин бе написал, че въпросния индиец лъже и кара ламетата /аз съм такъв/ да си прецакват процесорите. Някой има ли идея по въпроса или това си е чиста измислица? Не че процесора ми е много скъп, ама не ми се ще да му клъцна нещо и вече да не проработи. Предварително благодаря за обърнатото внимание.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Wypros za Cel700

    На интел процесорите до сега никой не им е отрил чалъма да отключи множителя има само единични бройки които са с отключени множители но едва ли твоя е такъв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Wypros za Intel vs. Intes
    От bebop във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 01-11-02, 10:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе