Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпроси отностно Рам-а

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. skyman
    Guest
    #1

    Въпроси отностно Рам-а

    ЗДравейте, имам няколко неяснотий около рам паметта и се надявам да ми помогнете. Попринцип таймингите на рам-а ги знам, че са 5, да речем 4-4-3-8 1T, но като тръгнах да овърклоквам рам паметта и имаше още неща, тях мога да ги оставя на ауто и да пипам само тия дето знам, но има едно Refresh to ACT Delay, на което трябва да задам стойност. Каква трябва да е за памет - 1GB Super T 800,mhz 4-4-3-8 ? А и още нещо да питам, в Евереста температурата на процесора я показва на три места, едната е CPU и другите две са CPU Core 1 и CPU Core 2, кое от трите да гледам. Температурата по отделно на ядрата е висока, но тази като цяла е нормална.
    Мерси предварително за отговорите.

  2.  
     
  3. skyman
    Guest
    #2

    Re: Въпроси отностно Рам-а

    Аууу 8 дни не ви ли стигат да ми отговорите :/ Въпроса ли не съм задал правилно?

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Re: Въпроси отностно Рам-а

    Не съм компетентен по въпроса, но навремето имах мераци да си клоквам рама, та ето какво направих: четох тук и променях таймингите с това. Като забие, ресет и пак и пак и пак, докато накрая установих, че файда от това упражнение почти нЕма и си върнах всичко на default.
    Все пак ти желая да постигнеш някакъв реален прираст в производителността на машината. Успех

  5. skyman
    Guest
    #4

    Re: Въпроси отностно Рам-а

    Цитат Първоначално публикувано от Cko
    Не съм компетентен по въпроса, но навремето имах мераци да си клоквам рама, та ето какво направих: четох тук и променях таймингите с това. Като забие, ресет и пак и пак и пак, докато накрая установих, че файда от това упражнение почти нЕма и си върнах всичко на default.
    Все пак ти желая да постигнеш някакъв реален прираст в производителността на машината. Успех
    Повогнаха ми в един чужд форум http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=22069
    А иначе тия неща като това дето си чел сигурно 100 съм чел, обаче там за това нищо не пише, а само за главните тайминги (2-3-3-7-1Т) , но добре, че ме опътиха
    Мерси все пак за помощта, ако нещо се прецака ще приягна към твоята програма ;]
    И прираст със сигурност ще има като дигна и конрото :P

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос отностно CamCorder v2
    От canibus_bg във форум Поддръжка
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-07, 12:18
  2. отностно превод на phpBB
    От Globe във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 04-11-06, 15:34
  3. Помощ отностно MySQL
    От artos във форум Програмиране
    Отговори: 2
    Последно: 20-10-06, 22:36
  4. Въпроси отностно субтитрите
    От tannoy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-06, 15:48
  5. Въпрос отностно SE K700
    От fisheka във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 15-01-05, 03:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе