Резултати от 1 до 10 от общо 10

za el provodq6tata pasta...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #1

    za el provodq6tata pasta...

    Интересува ме откъде мога да намеря електропроводяща паста или мастило или лепило за свързване на мостовете на T-bred B 1700+. Разбрах, че с молив на тоя процесор не ставало ама защо така и не ми стана ясно.Ако някой знае къде има и колко струва моля да каже. А също ако има и някакъв друг по-лесен /или евтин/ начин за свързване...

    Благодаря.


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    13
    #2

    za el provodq6tata pasta...

    А бе човек тоя процесор е сотключедн мновител!!! По принцип мновителя му е 11 т.е. всички мостчета са сварзани. Така че не ти трябва електропроводяща паста. Да чепиш(обичам бира.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #3

    za el provodq6tata pasta...

    ми браво на процесора ама на мен дъното като ми е K7S5a... трябва от процесора да експериментирам с различни множители на 133FSB за да го клокна максимално. та като клъцна някъде мостче може после да трябва да го свържа за друга комбинация. а и все пак не е излишно да се знае от къде може да се намери такава паста... моля ако някой знае да каже.



    някой: все пак благодаря.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    13
    #4

    za el provodq6tata pasta...

    Видях че гледаш темата виж тука кво сам писал

    http://www.setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7270

    а и нещо ВАЖНО НЕ СИ КЪЛЦАЙ МОСЧЕТАТА НА ПРОЦЕСОРА

    направи го както съм писал в другата тема.

    Единставеното нещо което ми се е скапало в ръцете(а повярваи ми не са малко частите дет съм се ебавал с тях) е един 1700+ на който му запоих мостчетата и се отчупеха. После не могат да се оправят.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #5

    za el provodq6tata pasta...

    абе много е сложно с тия дип-суитчове...

    толкова ли никой от оверклокерите тука не е срещал тая паста??? или всички по лесния начин клоквате - със скъпите дънца? моля ви много ми трябва...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    za el provodq6tata pasta...

    Ами сметни разликата в цената между скъпо и евтино дънце и я сравни с тази за прецакан процесор. Тогава ще видиш защо е по-добре да експериментираш с дъно, което има камара настройки, отколкото да "кълцаш" мостчета и да ги свързваш после. Е, ако е за спорта - може...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #7

    za el provodq6tata pasta...

    ХА-ХА! Че защо да е прецакан процесора??? нали затова има проводящо мастило! Ама като гледам тука май няма нито един истински овърклокер. Или поне не е достатъчно услужлив да каже къде се намира тая "прословута" паста. А ти ми отговори като ще си купуваш дъно за 150$ има ли изобщо смисъл от овърклокинг? С тия допълнителните пари за скъпото дънце аз ще си купя направо нов бърз процесор. Нали смисъла на клокинга е да минеш най-евтино? Или е само за спорта както ти казваш - със скъпите дънца. Просто ей така да се похвалиш, че си клокър и си успял да достигнеш еди ква си честота. И все пак аз си го пуснах 1700+ на 2400+ като резнах две мостчета на L3. и 100% ще стигна до 2900+ ама ми трябва въпросната паста за да свържа едно мостче на L11 за да вдигна напрежението от 1.5V на 1.7V. Хайде сега ми разправяй за "тъпото" дъно K7S5A дето на него вече втора година карам с клокнат Дурон 900@1200, а сега като си намеря паста ще карам поне още година с 2900+. Та това е смисъла на клокинга- с дъно за 60$ /преди две години/ да смениш 2 процесора, че и да ги клокнеш достатъчно добре

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #8

    za el provodq6tata pasta...

    Пробвай в CONRAD. Там трябва да има.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    18
    #9

    za el provodq6tata pasta...

    В Конрад има проводяща паста, но цената й е 11лв.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #10

    za el provodq6tata pasta...

    Благодаря много! А къде е това Конрад?[:I]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе