Резултати от 1 до 5 от общо 5

HELP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #1

    HELP

    Имам P4 2.4/800fsb но ми държи много висока температура(поне в сравнение със старите)Температурата е ~45 като е ненатоварен и около 50-55 градуса като е пуснато някакво приложение...

    Та може ли ниакой да ми каже това нормално ли е и ако не е кажете какъв вентилатор да си взема.Лошото е че не си знам вентилатора, но работи на 3000rpm(знам че не му е мястото тука за такива теми и предварително sory)



    Вентилатора е GlacialTech Igloo 4310;Дават го за 2.8ГХц

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    HELP

    Ами хората казват, че било заради HyperT, ама не мога да обясня защо става така ...

    А колко е темп. при натоварен и с какво дъно си ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #3

    HELP

    Е аз да ти кажа чесно не съм го натоварвал кой знае колко ,но при някакви игри например ми дига до около 55-60 градуса.иначе в нормално си е 50.Дъното ми е EPOX 4PDAI.Пробвах да го дигна до около 2.8 само честотата на шината(множителя е заключен)и да ти кажа на 2.8GHz температурата не се промени (при ненатоварен пак си беше около 50 градуса)

  5. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #4

    HELP

    Виж сега, имам подозрение, че новите епокси не показват вярно температурата, и при мен показва високи температури на 4РСА3+ 44 идле и 62 лоад, поне с 8 градуса по-високи, отколкото бяха на 4РЕА+ със същото спу и същия кулер, така че пипни си радиатора за всеки случай, не може да имаш 45 градуса и радиатора да е леден, както е при мен.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #5

    HELP

    Прав си леден е радиатора.Предполагам 4е наистина е от HT 6тото и други казват 4е е така.А при теб множитела явно е отклю4ен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе