Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #1

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    Zna4i deca oda4no li e 4ovek da si kupi ECS K7S5A na fona na tolkova

    mn novi produkti.I kakyv procesor 6te mu podhojda na tva ne6to

    6toto imam predvid Palomino XP 1700+.Kvo mislite po vaprosa.

    6te mu turq Hard Maxtor DMax740-X i video G-Force4MX440 64DDR,

    Power Supply 300W CodegenBigTower i Thermaltake Volcano 7+ ili

    11+ CD-RW nqkakyv TEAC be6e?!?Kajete si mnenieto ne se boite 4e

    moje da me razo4arovate?!?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    Абе научи се да пишеш. преди да наричаш останалите участници деца !!!

    Две теми си пуснал и в двете нищо не се разбира !!!

    И се пише <font color="red">У</font id="red">дачно !

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #3

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    купи си дъно с VIA чипсет - освен ако не търсиш икономия от 5-10 долари .

    със Sis нещо куцат


  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #4

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">купи си дъно с VIA чипсет - освен ако не търсиш икономия от 5-10 долари .

    със Sis нещо куцат





    <div align="right">оргинално мнение на smarty</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    кое те кара да мислиш така??последните чипсети не са лоши 746 и 748 но и Асус извадиха добро и евтино дъно с НФорс A7N8X-X

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #5

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    да де , ама той пита за Sis 735 !



    .. та , к'во да ти кажа ..



    освен - виж по-долу:

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #6

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    Имам такова дъно и да ти кажа много много не се понася с Teac W540E. За другите модели на Teac не знам. Бая празни дискове ми съсипа... По-добре дай още ~10$ и си купи някое с КТ400, поне ще можеш да пуснеш процесор на 166 фсб и нагоре.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Zna4i deca oda4no li e 4ovek da si kupi ECS K7S5A na fona na tolkova

    mn novi produkti.I kakyv procesor 6te mu podhojda na tva ne6to

    6toto imam predvid Palomino XP 1700+.Kvo mislite po vaprosa.

    6te mu turq Hard Maxtor DMax740-X i video G-Force4MX440 64DDR,

    Power Supply 300W CodegenBigTower i Thermaltake Volcano 7+ ili

    11+ CD-RW nqkakyv TEAC be6e?!?Kajete si mnenieto ne se boite 4e

    moje da me razo4arovate?!?



    <div align="right">оргинално мнение на OGIDOGI</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Сега ти прегледах мненията - въобще не ми харесва как пишеш - вземи моля те мерки за да не се гоним...

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    4
    #8

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    OGIDOGI: na4i zavisi koi to4no model na tova duno si zemesh, zashtoto te sa nqkolko dokolkoto az znam ECS K7S5A, Parvo tvoita video karta koqto smqtash da slojish e G-Force4MX440 i tq e za 8xAGP duna a "ECS K7S5A" podarja samo do 4xAGP za tova tyk imash parviq kosur, vtoroto koeto e za CPU-toti. Zna4i Palomino XP 1700+ nemojesh da slojish dokato ne si flashnesh biosa tova stava mnogo lesno za tova ne vijdam da imash golqm problem. Drugoto koeto e nesam zapoznat s modela na HDD-to koeto smqtash da slojish no tova duno darji max do ATA100 ATA133 nqma .Drugoto koeto mojesh da zemesh pod vnimanie 4e na tova duno ima vgraden sound koito na men li4no mnogo ne mi haresva zashtoto trqbva da si slojish usilvatel za da mojesh da 4uesh kakavto i da e zvuk. Tova e ot men BATE predcenqi ti.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #9

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    Ми батка аз не търся нещо много хубаво и скъпо ,аз търся нещо много евтино което да ми

    свърши работа,а пък и ми обещаха че предварително ще ми флашнат биоса та да мога

    направо да си сложа процесора.Въпреки това днес се оказа че ще трябва да му платя ДДС-то

    и мисля да открия една нова тема та да ми препоръчате някое свястно евтино дъно за такъв

    процесор но мисля ,че и процесорът ще бъде не описания по-горе ,а AMD AthlonXP T-bred

    2000+ BOX щото ми го намират на добра цена.Кутията ще си я направя сам щото с тва се занимавам.Благодаря за вниманието,което ми обърнахте и да не забравите да поствате

    и в новата тема. Дано на КрИс да му е харесало как пиша.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #10

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    Мда, това е съвсем различно и може да се чете./

    По темата... честно казано аз лично не бих се доверил точно на този SIS чипсет. За $7 повече ($42) можеш да вземеш K7VTA3C със стария и изпитан КТ333 и да си спестиш много ядове. Разликата е само 13-14лв...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #11

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    Прав си найстина,но виж в новия пост защото в новият пост изискаването към марката вече

    го няма но остава изискването към ниската цена,пък и при нас в Пазарджик K7VTA3C струва

    47$ ,но в България на K7VTA3C не е необходимо да му плащаш ДДС-то ,което е облекчение.

    Благодаря ,и въпреки всичко аз просто си пиша така на латинеца.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    33
    #12

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    Ne знам дали ще зачетеш мнението ми но може да си вземеш L7S7A2 SIS746 за са не съм иамл проблем с него подържа 166ФСБ дайе и 200 ама с друг биос сега експериментирам за максимума му...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #13

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    К7С5А по производителност е по добро от кт266 и на кантар и догонване с кт266а.Не е лошо като изключим капризността по отношение на памет и видеокарти от по старите.Иначе всички дъна на Елит се продават само с ДДС.Ползвал съм около две години такова и съм събрал 3 или 4.Имаше проблеми с първите ревизии в захранването.После ги оправиха.Проблем със записвачката не съм имал но моята е по стара 8 скоростна.Един от познатите ми имаше 54о на съ6тото дъно и нямаше грижи с него.Аз също ще ти препоръчам да инвестираш в нещо по ново.Не си струва спестяването на 6-7 долара.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #14

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    Аз лично на не бих ти препоръчал това дъно - имал съм го и ми правеше страхотни проблеми - три броики съм сменял , като последните две бяха ПРО версия ,ревизия 3.0, но не успях да клокна изобщо сегашния ми процесор - накрая се изнервих и си взех сегашното дъно - огромна разлика ...


  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #15

    Oda4no li e v na6i dni da se kupuva ECS K7S5A

    Що бе Crispy клоквал съм но с чипоманския биос:-))))) И то до 150 шина оба4е за три дена три пъти се срива диска барабар със всичко на него.Явно понеже няма делител на писиай шината и максторчето се сдухваше:-)То поначало не е клокърско дъно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ECS K7S5A help
    От kvant във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 19-10-05, 09:55
  2. ECS K7S5A - DDR333 ????
    От MentOS във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 03-03-04, 10:18
  3. K7S5A
    От PacoRabanne във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 17
    Последно: 29-11-03, 10:28
  4. Win XP K7S5A i GEFORCE 256 32 mb
    От sevastian във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 27-05-03, 15:50
  5. muahahehehe NVIDIA she kupuva 3Dfx
    От John във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 15-01-01, 00:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе