Трипъти вкаран грешен код е моя проблем. Сега като изкам да изкарам 1000 за да въведа кода но ми изписва SAFE 2 и не ми дава нищо да правя моля за помощ.
Да уточня радиото е GAMMA-3 N VWZ6Z3N0273080 PHILIPS -357035186 G кода си го знам но не ми дава да го въведа. Някъде четох ,че трябва да изчакам един час и да пробвам пак но нищо не стана. Какво да правя да продължавам ли да чакам или нещо друго трябва да се прави. Моля за помощ.
_________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1306093740[/time]_________________________________________________

[img]http://[/img]

VW Gamma III (Philips)

Включаете питание автомагнитолы. На дисплее высветится" SAFE".
Нажать одновременно и удерживать кнопки "M" и "VF" пока на дисплее высветится число "1000".
Кнопками 1-2-3-4 ввести корректный код, нажимая каждую кнопку неоднократно.
Когда на дисплее высветится корректный код, следует нажать кнопки "M" и "VF".
Магнитола включится.
_________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1306142584[/time]_________________________________________________

За инфо на всички нещата се оправиха оставих го през ноща включен и на сутринта беше изчезнала 2 и ме допусна да вкарам кода значи чакане му е майката след като си вкарал три грешни кода.