Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By Galactica
  • 1 Post By Lazar

Bosch Pellet system

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    48
    #1

    Bosch Pellet system

    Здравейте, моля някои собственик на пелетен котел Bosch Solid 2000B с включената в комплектацията на системата горелка bosch pellet brenn 2000 с контролер Tech ST717 да сподели впечатления относно системата и по конкретно ме интересува самата горелка. Горелката е с втори шнеков механизъм, като това е всеобщо изискване за прецизен контрол на горивния процес. Не съм наясно с това кога е пусната на пазара, може би все още не е пускана в експлоатация, но все пак нека да я обсъдим. Също така бих искал да разбера как стои въпроса с качеството на използваното гориво, в случая пелетите. Факт е, че има горелки които са капризни откъм влажността и едрината на пелетите. Очаквам вашите мнения.
    Lazar одобрява това.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #2

    Отговор: Bosch Pellet system

    Хубава тема! Засега аз не мога да бъда полезен с преки впечатления, тъй като още не съм пускал в експлоатация такава система, иначе тя си направи един сезон. Колкото до влажността на пелетите - влажни пелети няма - овлажнеят ли, те се разпадат на трици
    Galactica одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    48
    #3

    Отговор: Bosch Pellet system

    Здравейте отново, тъй като все още не намирам отзиви за горелката на Bosch бих искал да помоля някои с конфигурация котел Solid 2000B и горелка Greyko RB30 да сподели как е като разход и ефективност. Оказва се,че горелката на Бош гори само качествени пелети,което не ме устройва като вариант поради ред причини. Моля за мнение относно GREYKO RB30, тъй като смятам да монтирам такава горелка на котела.

    Поздрави

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #4

    Отговор: Bosch Pellet system

    Грейко си имат и пелетен котел- Експерт.Със Solid комбинацията също е удачна, защото този котел е с традиции в производството.Лазаре, да не ми изтриеш линка, ти си я пуснал тази тема Пелетни горелки GREYKO BMG и RB | Форум "Направи сам"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Bosch gbh 7-46 de
    От gaba във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 23-04-15, 11:22
  2. AEG vs Bosch
    От pip00 във форум Бяла техника
    Отговори: 16
    Последно: 20-12-14, 19:13
  3. Отговори: 0
    Последно: 04-09-14, 13:01
  4. BOSCH или LIEBHERR???
    От Sasch във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 06-11-11, 18:54
  5. Климатици BOSCH
    От gnf във форум Други марки климатици
    Отговори: 7
    Последно: 01-09-10, 19:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе