Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Lazar

Препоръка за сервиз на Г.К. Hermann eura top 24 se

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    35
    #1

    Препоръка за сервиз на Г.К. Hermann eura top 24 se

    Здравейте колеги, моля да ми препоръчате сервиз за моя котел "Hermann eura top 24 se" тъй като от деня на монтажа му през далечната 2008г. единственият му сервиз съм аз :D а все пак ми се иска някой разбиращ човек да му направи една профилактика пък и отделно май разширителния съд или е изпуснал налягането на въздуха или е със спукана мембрана Става въпрос за град София

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #2

    Отговор: Препоръка за сервиз на Г.К. Hermann eura top 24 se

    Трудна работа. Фирмата-вносител фалира отдавна и котлите останаха под грижите на единия инженер, но загубих координати. Не знам към момента какво е положението
    Sasch одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #3

    Отговор: Препоръка за сервиз на Г.К. Hermann eura top 24 se

    Търси някой сервизиращ италиански котли. Принципът на работа е един и същ, карантията на всички е 60-70% еднаква.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    35
    #4

    Отговор: Препоръка за сервиз на Г.К. Hermann eura top 24 se

    В гугъл ми излиза една фирма която пише че предлага сервиз и за тази марка наред с 10-15 други, но исках препоръка за някой изпитан

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    35
    #5

    Отговор: Препоръка за сервиз на Г.К. Hermann eura top 24 se

    Цитат Първоначално публикувано от Lazar Виж публикацията
    Трудна работа. Фирмата-вносител фалира отдавна и котлите останаха под грижите на единия инженер, но загубих координати. Не знам към момента какво е положението
    Благодаря ти Лазар намерих телефона на човека в една друга тема във форума която съм пускал преди години Васил Сотиров, 0896 186 342 , но лошото е че не вдига
    а за разширителния съд най-вероятно е спукал мембраната защото го помпих, но не държи налягане

  7. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #6

    Отговор: Препоръка за сервиз на Г.К. Hermann eura top 24 se

    Точно така, Васил Сотиров. Разширителен съд направо слагай външен.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    35
    #7

    Отговор: Препоръка за сервиз на Г.К. Hermann eura top 24 se

    Цитат Първоначално публикувано от Lazar Виж публикацията
    Точно така, Васил Сотиров. Разширителен съд направо слагай външен.
    @Lazar
    След като не можах да се свържа с г-н Сотиров реших да взема нещата в свои ръце. Взех една помпа за колело източих малко от системата колкото налягането да спадне до 0атм и напомпих разширителния съд до 1атм до тук добре, но след 10 мин като премерих налягането беше пак 0атм. Напомпих 2ри път и реших да напипам самия вентил (разширителния съд е на гърба на горивната камера) и установих, че издиша от него. След което подмених "игличката" на вентила напомпих пак и след 30 мин налягането беше 1атм. Напълних системата, пуснах отоплението и налягането варира между студено и топло в рамките на 0,2-0,3атм. Сега остава да видим след 1-2 седмици когато ще се пуска парното за постоянно дали ще държи нормално налягане. А ако се окаже спукана мембраната така или иначе бях решил да сложа външен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръка
    От Trimon във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 0
    Последно: 10-08-19, 08:46
  2. За Техномаркет, Филипс, КЗП, ЛАС сервиз, КиК сервиз ...
    От Петър Младенов във форум Черен списък
    Отговори: 46
    Последно: 10-11-16, 07:04
  3. Отговори: 22
    Последно: 21-06-16, 14:34
  4. Програматор за Hermann Eura top 24SE
    От Sasch във форум Отопление
    Отговори: 4
    Последно: 22-02-15, 21:40
  5. Отговори: 9
    Последно: 26-10-06, 22:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе