Резултати от 1 до 5 от общо 5

Noumena's MGS game engine ! невероятна графика за мобилен телефон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #1

    Noumena's MGS game engine ! невероятна графика за мобилен телефон

    Noumena е разработила невероятен графичен енджин за мобилни телефони с платформа симбиан. Лично съм пробвал 2 от тяхните продикти и съм ОШАШКАН какво правят хората със смешния 133мхц процесор. За съжаление са малко мобилните телефони които подържат този емулатор. Офицялно игрите са за следните телефони:
    Supported Platforms:
    Nokia 6600
    Nokia 7610
    Nokia N-Gage
    Siemens SX1
    Samsung SGH-D700
    Sendo X

    или както се водят SERIES 60
    Пробвал съм на телефони с Симбиан 6 и 7. Играе се перфекно, като на 6та звука е доста по слаб а на някой почти липсва.
    Повече информация има на сайта на производителя http://www.nmprod.com/
    Ще зпочна представянето на една игра, която ми направи страхотно впечатление. Още повече има мултиплеър.
    Представям ви MADMACS


    Това е 3D походова игра с танкове. Играта включва 6 терена с много детайли (дюни храсти камъни и т.н) , 8 различни героя (много смахнати), Откачени оръжия които можеш да си купуваш и да използваш тактически (като въздушна атака, реалгън, лазари, взривяваши се летящи зайци, крави, часовници и много други). Има също и аптечки и хелтпак . В сингъл режим имаш 6 мисии (къмпания). За мен очарованието е в мултиплеъра (през Блутути или хотсийт).
    Играта е походова и има време за реакция, ако се зазяпаш ще ти мине хода. МОжеш да избереш по до 3 човечета с които да играеш, да си избереш оръжия в зависимост от тактиката.. има и резърект ....Има сейвгейм и аутосейв. Управлянито е лесно - с джойстик и менюбутоните. Напомня мало на известните "червечета"но в доста опростен вариант. Все пак играта е под 1мб (без емулатора)..
    Идеалната забава при дълги пътувания. Маниашки 3D картинки. Лесно управление. Прости условия.
    Оценка много добра(8/10)

    ЛИНК :Download

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #2

    Re: Noumena's MGS game engine ! невероятна графика за мобилен телефон

    Да, наистина всички игри за тази платформа са невероятни.

    Малкa поправка - всъщност процесорите са на 104 или 120 Mhz съответно при N-Gage, 6600 и SX1, 7610, Sendo X. Също така на S60 v1.2 (N-Gage, SX1, Sendo X) се играят перфектно без проблеми със звука (от личен опит го казвам, моят телефон е SX1). Дефакто енджинът е разработен още по времето на 7650 със съответните подобрения с времето разбира се, което го прави съвместим с всички Symbian S60 телефони. Имам пълната колекция игри на Noumena Productions, ако някой се интересува да пише, ше давам линкове

  4. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #3

    Re: Noumena's MGS game engine ! невероятна графика за мобилен телефон

    Постни направолинкове
    че съм си купил 512МБ карта и не мога да я напълня, а е тъпо да слагам музика при положение че имам перфектно радио

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #4

    Re: Noumena's MGS game engine ! невероятна графика за мобилен телефон

    Заповядай:

    Продължавам с малко игри, които си заслужават 100%:

    3. [size=14px]Noumena Innovations[/size]

    Списък с всички съвместими игри може да се види тук:
    All from Noumena Innovations for SX1
    Игрите са невероятно интересни, забавни и визуално атрактивни, освен това всички поддържат мултиплеър по "син зъб". Изобщо Noumena Innovations са номер едно в забавленията за Symbian!!!

    Сваляне:
    All Games from Noumena Innovations for SX1

    [size=9px]Паролата за архивите е: DESIRE FOR PERFECTION[/size]

  6. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #5

    Re: Noumena's MGS game engine ! невероятна графика за мобилен телефон

    :Super:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мобилен телефон с 2 СИМ карти.
    От justify във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 21
    Последно: 01-05-12, 10:56
  2. Skype за мобилен телефон.
    От lubo9 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 24-10-10, 23:19
  3. С каква марка мобилен телефон сте?
    От Zetle във форум Анкети
    Отговори: 76
    Последно: 19-05-07, 15:11
  4. Съвет за покупка на мобилен телефон.
    От NoLabel във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 11-11-06, 22:30
  5. Отговори: 0
    Последно: 02-08-05, 08:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе