Резултати от 1 до 6 от общо 6

HTC Diamond Touch - 120лв!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #1

    HTC Diamond Touch - 120лв!

    Продавам HTC Diamond Touch - 120лв!

    Това е намаление дефакто от 160лв, тъй като мога да дам линкове към други форуми/сайтове, където е със старата цена, но не съм дал тъй като е в разрез с правилата!

    Телефонът е ползван 2 години, напълно запазен, с защитно фолио на екрана и клавиатурата, със силиконово калъфче. Идва както е закупен - с оригинални картонена и пластмасова кутия, дискове с апликации, драйвъри, зарядно устройство 220V, USB кабел за зареждане с устройството или през компютър, книжки с инструкции, допълнителен stylus, допълнителна батерия, слушалки (hands free) на НТС и други. Телефонът е с операционна система Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 3.2 MP Camera и други (виж спецификацията по долу).

    Снимки можете да видитe: Tук (Нещо таговете не работят, не знам защо?!?)
    http://htcdiamond.snimka.bg/other/htc-diamond.632261

    Пълна спецификация: Tук
    http://www.gsmarena.com/htc_touch_diamond-2368.php

    За гр. София - на място.
    Доставка до други градове с "Еконт" за сметка на купувача.

    Боян Боянов
    GSM: 0887285671
    E-mail: boyan.boyanov@yahoo.com
    гр. София

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re:HTC Diamond Touch - 120лв!

    Не посочваш коя версия е - европейската или американската... С последната - 3G през крив макарон...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #3

    Re:HTC Diamond Touch - 120лв!

    Много обичам коментари с цел да оспамим, оплюем и загрозним темата на "другия"!

    Европейската версия е и има 3G!
    Цитат Първоначално публикувано от emos
    3G през крив...
    Тебе, ако ти е крив - мене ми е прав!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #4

    Re:HTC Diamond Touch - 120лв!

    На теб май не ти стана ясно, че обявата ти е с непълна информация! А сега, като поизтрезнееш малко, вземи и си я прочети: от посочения линк
    Цитат Първоначално публикувано от AlwaysLoveYou
    Пълна спецификация: Tук
    http://www.gsmarena.com/htc_touch_diamond-2368.php
    не става ясно коя ти е версията - посочени са и двете!!! И постът ме не беше с цел
    Цитат Първоначално публикувано от AlwaysLoveYou
    да оспамим, оплюем и загрозним темата на "другия"
    (като тези кави ме вкараха в краковременен делириум), а уточнващ за евентуална покупка! Която обаче няма да осъществя поради неадекватната ти реакция! Преди да си начешеш клавиатурата по мой адрес, направи ли си труда да провериш колко от постовете ми в "Продава" са за оспамване, оплюване и загрозяване на темата на "другия"?!? За незапознатите уточнявам, че ако апаратът е с 3G за USA, у нас няма да как да се закачи към 3G мрежа, тъй като честотните ленти са различни за USA и Европа...

    Въз основа на горното няма как да ти пожелая успех на дори непочистения апарат!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #5

    Re:HTC Diamond Touch - 120лв!

    По твой адрес, ни най-малко. Нито ми се пишат, нито ми се четат романи, нито ми се интерсептва в нов спор.

    Писал съм, че има 3G, ползвал съм 3G, купувал съм го от БГ, едва ли е Американски. И къде "the hell" пише чия версия е?

    И да, много мразя гланцирани черни повърхности, просто защото, когато го хванеш няма как да не оставиш по него 20 мазни отпечатъка (дори да не ти е мазна ръката).

    За купувача, какъвто почти намерих, специално ще почистя и излъскам телефона, ще окомплектовам кабелчетата с гумирани телчета и ще ги сложа във вакуумирани пликчета.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #6

    Re:HTC Diamond Touch - 120лв!

    ПРОДАДЕН! Моля, темата да се изтрие/заключи/премести!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с Garmin xt , качен на htc touch diamond wm 6.5 dual sim
    От bubi във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 21-11-12, 14:58
  2. Продавам Монитор и Компютър, HTC Touch Diamond 2
    От vla във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 26-09-11, 00:55
  3. HTC Touch Diamond отличен 150 лв.
    От kamendc във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-11, 22:59
  4. Продавам HTC Touch Cruise с много аксесоари - 120лв
    От kod във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 10-03-11, 07:12
  5. Продава се HTC Touch Diamond
    От bgl3 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-11-08, 17:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе