Резултати от 1 до 6 от общо 6

Продавам две отлични 8 входови платки за видеонаблюдение, всяка х 200 кадъра/с

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    40
    #1

    Продавам две отлични 8 входови платки за видеонаблюдение, всяка х 200 кадъра/с

    Здравейте

    Пускам за продажба компютър, който и в момента се ползва за видеонаблюдение.
    Машината е със следната конфигурация:
    1.Дъно msi 945 neo3. Поддържа Конро процесори, . Ето и повече http://www.msi.com/product/mb/945P-N...ml#/?div=Basic
    Работи безотказно от близо 2 години при мен 24/7 като машина за видео-наблюдение. Налага се обаче да му се качат две РСІ-Е кепчър карти и затова трябва да замине другаде.
    Цена - ами мисля, че 30 лева е пределно ниска цена. Дъното няма подути кондензатори, но има кутия, задна планка, ИДЕ кабел и САТА кабел
    2. Процесор Е2180, който върви на 3.2 гиги, но с това дъно ще трябва да се ползва на дефолтните 2 гиги, защото дъното не става за клок. Цена 35 лв. + боксово охлаждане.
    3. Видеокарта АТИ 4350 - поставил съм моднато и ефективно охлаждане, защото оригиналното беше с една малка и много много зла перка. Цена 25 лева.
    4. 2 х 1 ГБ ДДР2 667 памет Елексир. Не са кит, но работят безпроблемно в двоен канал - цена 25 лева.
    5. Диск Хитачи 80 ГБ САТА, в отлично здраве - цена 25 лева.
    6. Всичко това в една много здрава кутия с нормална козметични забележки (драскотинки тук там) с една перка 120 мм отпред за вкарване. Цена 10 лв. Може и да изровя снимки от стари теми и да я покажа.
    Обща цена за компютъра без кепчър за видеонаблюдение - 150 лв. Трябва само захранване, за да се получи пълноценен компютър.
    7. Осем канална кепчър карта с 9-битови Philips Saa7130 чипове, с подръжка на Н264 компресия и скорост на запис за 8 камери заедно 200 фрейма в секунда - демек по 25 кадъра при ПАЛ система на всяка камера при едновременен запис на осемте камери. Имам две такива карти китайско производство, които са на различни производители, но са с идентичен хардуер и възможности. Цената на всяка кепчър карта е 40 лева.
    Едната карта за видеонаблюдение е AOP-8008a - http://aopvision1.en.ecplaza.net/1.asp . Китайчуните я рекламират като 16 канална, но си е чиста проба 8 канална - има само осем чипа, ако и да има 16 входящи канала. Аз се полъгах, щото ми трябваха повече камери и я купих.
    Втората карта е HED 2008 - http://www.prevent-security.eu/product/71/hed-2008.html .
    Към всяка от двете карти си има софтуер.

    Дал съм разбивка на цените, но предпочитам всичко да се продаде заедно за 190 лева, защото машината все още си върши работата и не мога да я спра докато се точи една продажба на части. Ако има кандидати за всеки компонент по отделно, ще се продаде, когато се съберат за всички части купувачи. Отделно се продава само едната кепчър карта - а именно AOP-8008a. Защото в момента се ползва другата.
    Ако някой иска да направи завършена инсталация от начално ниво на система за видеонаблюдение, мога да отделя и две камери за продажба при предстоящия ъпгрейт на моята система. За камерите обаче ще се договаряме отделно, но цените ще са много атрактивни

    Останаха само картите за видеонаблюдение.


    Всичко е с изтекла гаранция, но със 7 дни за тест от мен.
    От София съм.
    Поздрави, Ники. Тел. о888- б5- о5- о4


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    40
    #2

    Re: Продавам за 190 лв. сокет 775 компютър - готова система за видеонаблюдение

    За основните части вече има кандидат, остават: диска, видеокартата, кутията и двете кепчър карти.

    Бъмп с напомняне

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    40
    #3

    Re: Продавам за 190 лв. сокет 775 компютър - готова сис

    Компютърът беше продаден за 150 лева, останаха двете кепчър карти за любителите на видеонаблюдението Цената на всяка карта е 40 лева.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    40
    #4

    Re: Продавам две отлични 8 входови платки за видеонаблюдение, всяка х 200 кадъра/с

    ЪЪЪЪЪпппппппп

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    40
    #5

    Re: Продавам две отлични 8 входови платки за видеонаблюдение, всяка х 200 кадъра/с

    Платките са запазени към момента. Темата ще остане отворена за отзиви.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    40
    #6

    Re: Продавам две отлични 8 входови платки за видеонаблюдение, всяка х 200 кадъра/с

    Всичко е продадено преди месец. Темата е за коша

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 25-01-15, 19:36
  2. Продавам платки с LM3886
    От morpheous87 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 22-08-12, 14:56
  3. Продавам платки за климатици .
    От koko68 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 17-07-12, 08:24
  4. Продавам Дънни Платки
    От disgorche във форум Приключили продажби
    Отговори: 10
    Последно: 09-06-12, 08:44
  5. Отговори: 0
    Последно: 09-01-12, 20:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе