Резултати от 1 до 5 от общо 5

Продавам лаптоп, монитор и други неща

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    4
    #1

    Продавам лаптоп, монитор и други неща

    Продавам следните неща:

    1. (Имам заявка за лаптопа. В случай, че купувачът не го вземе ще го пусна пак. Предполагам, че до 30-ти май ще разбера и ще коригирам обявата.) Лаптоп HP620, Intel Core2 Duo Processor T6570(2MB Cache, 2.10 GHz, 800 MHz), 3GB памет, 320GB хард 7200 rpm, екран 15.6" с 2MP камера, видео Intel 4500MHD, вграден микрофон, DVD RW, батерия PH06 6-cell Li-Ion, с лицензиран Windows 7 Home Premium, адаптер, кабели, чанта, кашон, без гаранция. Лаптопа е лично мой, първа ръка, ползвал съм го около 11 месеца и работи без проблеми. Има допълнително външни качествени usb мишка и клавиатура.
    цена: 350 лв.


    2. Монитор EIZO S1931, 19 инчoв професионален монитор с точни цветове, черното си е черно, а не сиво като на мониторите от ниските класове, без промяна на цветовете от различни ъгли на гледане, матов екран - няма отражения и отблясъци. Подходящ за занимаващи се с графични приложения и хора ценящи зрението си. Още като го купих имаше само един дефектен субпиксел(забелязва се само при светъл фон), но при работа не прави впечатление и не влияе на качеството на картината. Монитора работи без проблем, има още гаранция около половин година и е работил около 13 000 часа от 30 000 по гаранция. Първа ръка е, само аз съм си го ползвал. Други характеристики - http://www.prad.de/en/monitore/revie...1931sh-bk.html.
    цена: 250 лв.


    3. Стар компютър, с инсталиран Windows XP Lite за тест.
    Захранвене Fortron 300 W, процесор Duron 1200 Mxz, дъно Asrock K7VT2(DDR+SDR), памет 256 MB SDR, хард Seagate, 80 GB, 7200 rpm, ATA 100(без лоши сектори или други проблеми), видео GF MX 440SE, без флопи, сд или двд. Само вградената мрежова карта на дъното не работи.
    обща цена: 30 лв.
    Предвид общата цена не ми се занимава с продажба на части, но ако някой има интерес може да каже.


    4. МП3 плейър Сони, памет 1гб, радио, микрофон, със слушалки и подарък още едни слушалки, които имат нужда от преходник, за да паснат на плейъра. Почти не съм го ползвал, работи без проблем. Има си кутийка със съпровождащите книжки и др.
    цена: 30 лв.


    5. ADSL модем с кабели, захранване и розетки. До последно си е работил без проблеми, ако не броя причинените от доставчика на интернет, но за тях модемът няма вина.
    цена: 10 лв.


    6. Неупотребяван телефон Sagemcom.
    цена: 10лв.



    Нещата се намират в с. Ягодово, на 5 км. от Пловдив, има редовен градски транспорт до селото. Предпочитам желаещите на място да си видят и пробват техниката, може да уговорим и друг начин за доставка(с опция за пробване при получаване), но при всички случаи ще е за сметка на купувача. Отстъпките за лаптопа и монитора са включени в цената!

    За връзка:
    тел. 0895 745786 (от 8.00 до 23.00)
    скайп: daavoon (предимно вечер от 20.00 до 23.00)
    мейл: davon@abv.bg

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    4
    #2

    Re:Продавам лаптоп, монитор и други неща

    Пробвах колко кара лаптопа само на батерия, защото го използвам като настолен и винаги е включен към мрежата(няколко пъти съм го оставял да сваля торенти на батерия, но той минава в икономичен режим и не се брои), изкара 3 часа и 10 минути и на 5% се самоизключи след 2-3 предупреждения. През половината време бях пуснал да копира големи папки на харда.

    (Махнах бинокъла, суича и принтера от темата, защото си намериха нови собственици.)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    65
    #3

    Re:Продавам лаптоп, монитор и други неща

    Благодарности на колегата davon. Сериозен, точен и надежден човек!

  5. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    4
    #4

    Re:Продавам лаптоп, монитор и други неща

    И лаптопът и старият компютър са продадени, но не мога да редактирам обявата - има ограничение в бройката на редакциите. Остават мониторът, мп3 плейърът, модемът и стационарният телефон.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    4
    #5

    Re:Продавам лаптоп, монитор и други неща

    Мониторът и Сонито са продадени. Темата е за коша.
    (Модемът и телефонът ги подарявам - първо ще питам познати, ако не им трябват, който ги иска да се обади.)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 16
    Последно: 25-02-13, 00:56
  2. Отговори: 22
    Последно: 29-05-12, 16:17
  3. Отговори: 10
    Последно: 21-03-12, 12:25
  4. Продавам маратонки Reebok и други неща.
    От barakuda във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 21-05-10, 13:50
  5. Отговори: 6
    Последно: 08-10-07, 15:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе