Резултати от 1 до 2 от общо 2

Продавам Андроид таблет 8" PIPO Smart S2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    52
    #1

    Продавам Андроид таблет 8" PIPO Smart S2

    продава се горепосочения таблет.

    Модела е PIPO S2

    Android 4.1.1. Ъпдейтван е с последната ревизия от производителя.
    CPUто е може би най-сполучливото китайско до момента RK3066
    централен процесор: 2 ядра x 1.6Ghz
    видео: 4 ядра x 395Mhz
    екран: 8" TFT 1024х768, капацитивен 5 точков мултитъч.
    RАМ: 1Gb
    вътрешна памет: 16Gb.
    Wifi + Bluetooth.
    Стандартно USB
    батерия според производителя е 5000mAh, не знам дали е толкова, но ако се рови из интернет с него може би ще изкара около 8-9 часа според моите наблюдения до момента.
    Не съм го пробвал,но според клиповете в Тубата работи с почти всички USB 3G модеми.

    Таблета е на 2 седмици. Поръчвал съм го за мен, но се оказа че GPS-а ми липсва и за това го продавам. Иначе е стабилно сглобен и на визия го докарва, на живо е по-симпатичен от снимките по сайтовете. Не грее при работа. Обхвата на wifi-то е много добър, както и на блутуда. 3D игрите хвърчат, както и 1080p филмите. Сайтовете също вървят страхотно. На снимката на предния дисплей петънцата са мехурчетата хванати от фабричното фолио което още си стои. Отлаво голямото е почнало да се отлепва мъничко фолиото. Към него давам и преди 2 дни пристигналия скрийнпротектор. Незалепван! Естествено го давам и с всичките му аксесоари с които дойде. Батерията съм я зареждал според всички правила за да и започне същинския живот подобаващо и да не си замине без време.
    Има две камери, но незнайно защо предната не успях да я пусна със фабричните приложения. Най-вероятно в следващата ревизия на андроида от проиводителя ще добавят някой софтуер и ще го коригират. Качеството на задната камера е задоволтелно.

    за повече подробности ето 1-2 линка:
    8 - 8 inch - Tablets (MID) - PiPO Technology, PiPO Tablet
    Pipo Smart S2 RK3066 Dual Core 1 6GHz 8 inch Android 4 1 Jellybean 16GB Tablet | eBay


    Цената е -----------. Почти за толкова ми пристигна от Китай с платеното за освобождаване от митъница. не мисля да смиквам от нея кой знае колко. Все пак е чисто нов и съм го тествал обстойно, перфекен избор за някой на който не му се рискува да поръчва тепъра от другарите китайци и да го чака месец като мен. пък и аксесоар съм му поръчвал.

    Намира се в София но ако някой много държи може да го пратя и по куриер но ме притеснява как ще го третират.
    За контакти тука на ЛС, ewing@abv.bg, skype: jj_ewing
    или 0896613406.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Ewing; 10-01-13 в 17:30.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    52
    #2

    Отговор: Продавам Андроид таблет 8" PIPO Smart S2

    Продаден. Да си го ползва със сдраве колегата!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мултимедийни плеъри Smart TV BOX от Ellion Digital с Андроид OS
    От civica във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 45
    Последно: 17-03-21, 15:57
  2. Отговори: 5
    Последно: 27-12-14, 13:00
  3. Малко помощ за Таблет с ОС Андроид
    От InternetZombie във форум Android
    Отговори: 24
    Последно: 11-03-14, 21:27
  4. Отговори: 1
    Последно: 08-12-12, 21:32
  5. Продавам 7 инчов таблет Андроид 2.2 GPS
    От ztomov във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-06-11, 18:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе