Резултати от 1 до 3 от общо 3

Продавам CPU i7-3770 и GPU Asus GeForce GTX 760 - чисто нови

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    15
    #1

    Продавам CPU i7-3770 и GPU Asus GeForce GTX 760 - чисто нови

    Продавам CPU Core i7-3770 3.4 Ghz 8 MB Cache LGA1155 BOX. Процесорът е чисто нов, неразпечатван и недокосван. Купих го преди няколко дена от Outmax, с цел upgrade на машината ми, но 1 ден след покупката един приятел, който живее в USA, ми писа, че ми е намерил 3770K на страхотна промоция от един IT store в неговия град, затова реших да продам този.

    Разполага с пълна 36 месечна гаранция от Outmax, както казах, дори не е отварян, така че при покупка получавате продукта чисто нов, както е закупен от магазина.

    Цената му в Outmax.bg в момента е 547 лв. Тъй като съзнавам, че все пак вече не го продава магазина, а частно лице, съм склонен да сваля цената на 450 лв. Възможен е лек ( в разумни граници ) коментар.

    Транспортните разходи няма да са повече от 7-8 лв., тъй като кутията е съвсем лека.

    Процесорът се намира на територията на Плевен. Изпращам до цялата страна с Еконт или куриер по ваш избор, с опция "Отвори и виж, преди да платиш".

    За контакти - email: bozaaaa@abv.bg; skype: ionicles; лично съобщение.


    -----------------------------------


    Продавам видеокарта Asus GTX760-DC2OC-2GD5, 2 GB GDDR5. Чисто нова, неразпечатвана, закупена от Outmax, заедно със процесора, описан по-горе:

    Купена е преди няколко дена, но впоследствие реших, че инвестицията във GTX 780 ще е по-удачна, и помолих приятеля от USA да провери за нея и да ми вземе и донесе една оттам, заедно с процесора, и да ми ги донесе след около седмица ( тогава си идва за Великденските празници ).

    Разполага с пълна 36 месечна гаранция от Outmax, дори не е отваряна, така че при покупка получавате продукта чисто нов, както е закупен от магазина.

    Цената в Outmax.bg в момента е 456 лв. Тъй като съзнавам, че все пак вече не я продава магазина, а частно лице, съм склонен да сваля цената на 380 лв. Възможен е лек ( в разумни граници ) коментар.

    Транспортните разходи няма да са повече от 7-8 лв., тъй като кутията е съвсем лека.

    Видеокартата се намира на територията на Плевен. Изпращам до цялата страна с Еконт или куриер по ваш избор, с опция "Отвори и виж, преди да платиш".

    За контакти - email: bozaaaa@abv.bg; skype: ionicles; лично съобщение.

    - - - - - - - - - -

    BUMP.

    Цената на процесора вече е 450 лв, а на видео-то - 390.
    Този пост е редактиран от ionicle; 10-04-14 в 10:45.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    15
    #2

    Отговор: Продавам CPU i7-3770 и GPU Asus GeForce GTX 760 - чисто нови

    BUMP.

    Процесорът е продаден. Цената на видеокартата вече е 380 лв.

    - - - - - - - - - -

    BUMP.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    15
    #3

    Отговор: Продавам CPU i7-3770 и GPU Asus GeForce GTX 760 - чисто нови

    Видеокартата е продадена. Моля модераторите да изтрият темата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам чисто нови кубинки №46
    От LUDIA във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 19-06-13, 14:26
  2. Продавам няколко неща(чисто нови)
    От donnuzzo във форум Продава
    Отговори: 9
    Последно: 26-01-12, 10:16
  3. Продавам чисто нови, за Жигули [ВАЗ-2101]
    От svetlana-17f във форум Автомобили
    Отговори: 1
    Последно: 16-02-11, 20:12
  4. Продавам чисто нови маратонки HEAD
    От scareface във форум Приключили продажби
    Отговори: 25
    Последно: 30-01-11, 10:48
  5. Продавам 2 бр. САМ модули CONAX - чисто нови
    От schnappi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-11, 21:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе