Резултати от 1 до 2 от общо 2

Продавам ОТ Blackswift Audio Big Vent Reflex - спешно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #1

    Продавам ОТ Blackswift Audio Big Vent Reflex - спешно

    1. Устройство - модел и наименование:

    Продавам ОТ Blackswift Audio Big Vent Reflex - спешно




    2. Допълнителна информация

    Продавам една изключителна изработка на Румен Суванджиев - къса хорна базирана на Seas H133 co-axial driver.Конструкцията на късата хорна позволява да се постигне значително по-дълбок и едновременно по-бърз бас.
    Говорителите са детайлни с жива и обемна музикална картина.
    Кутиите са масивни, а детайлите за тях прецизно изработени на CNC фреза (всяка кутия се състои от 34 детайла).
    Финишът е естествен фурнир, наситени цветове.
    Резултатът е прецизен в целия работен честотен обхват звук, което прави тези колони подходящи за всякакъв вид музика.
    Колоните не са капризни по отношение разположение близо до стени или мебели.

    Размерите са 22 см широчина, 32 см дълбочина и 62 см височина (118 см със стойките). Тежестта е... немалка предвид технологията на производство, над 30 кг. заедно със стойките.
    Техническите параметри не си ги спомням, но като се има предвид кой ги е произвел, няма да са изобщо лоши. При желание може да се свържа и да попитам...

    Първи собственик съм, правени са по поръчка и мои изисквания, преди няколко години. Състоянието им е буквално НОВИ. Лаковото покритие е все още така перфектно, нямат никакви дефекти. Цената /със сериозна отстъпка от оферираната тогава/ на която съм ги придобил е 1800 лв, тъй като поръчката ми беше за много неща.
    Допълнително към колоните съм закупувал дървени стойки от масив и черна кожа за дизайн с основа камък, на стойност около 200 лева.
    След това съм махнал камъка и съм направил поръчка за дебели гранитни плочи, които ми излязоха около 100 лева за материал и още 100 лева за рязане под форма, полиране и разпробиване са основата и за саундкеритата.
    И накрая закупих два комплекта Saundcare за по 96 лева комплекта /тази цена си я спомням вече/, сега цената за двата е 160 лева в ЕОС


    3. Състояние и гараниця

    ...Попълнете тук.....


    4. Задължително -Цена, възможност за бартер?

    Продавам ги спешно на цена 1499 лева и срока ми е до понеделник вечерта.
    След това обявата най-вероятно ще е невалидна или на друга цена.


    5. Задължително -Местонахождение - от кой град сте? Изпращате ли по куриер?

    Колоните се намират във Варна.Не предпочитам изпращане, защото нямам вяра на куриерите... а съм си ги пазил като очите.
    Ако някой не разполага с транспорт, но ги желае, мога да му ги доставя лично.


    6. Задължително - Контакти - телефон, Skype или Email:


    С мен можете да се свържете на телефон [IMG]resource://skype_ff_extension-at-jetpack/skype_ff_extension/data/call_skype_logo.png[/IMG]0899 811 912 или ЛС в сайта.

    7. Снимки: СВАЛЯТ СЕ ОТ ПРОДАЖБА!
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от martosblack; 19-01-15 в 18:13.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #2

    Отговор: Продавам ОТ Blackswift Audio Big Vent Reflex - спешно

    Тонколоните се свалят от продажба!Ще помоля да се изтрие темата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам събуфер Audio Pro SUB 8 EVO DC
    От lazarus18 във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 05-01-12, 20:46
  2. Продавам Тонколони MONITOR AUDIO RX2
    От momchi007 във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 13-02-11, 15:25
  3. продавам car audio Pioneer 4x50w
    От jojobix във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 28-06-09, 22:14
  4. onboard audio + ATI (video) audio
    От bright във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 30-09-07, 19:15
  5. Ралика между Audio CD и Super Audio CD?
    От trastikata във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 04-12-03, 01:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе