Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем с session_start()

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    7
    #1

    проблем с session_start()

    здравейте,
    възникна ми следния проблем:
    при
    "<?php
    session_start ();
    ?>"
    ми дава следната грешка:
    "Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /raid/www/miragetrade.com/furnish/root/index.php:89) in .....
    .......Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /raid/www/miragetrade.com/furnish/root/index.php:89) in ....и т.н.

    Моля за съвет ако някой знае на какво се дължи това.
    п.с. Браузъра ми поддържа session cookies

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: проблем с session_start()

    Прочети малко за особеностите на session_start (). Идеята е, че след като вече си изпратил към браузъра каквато и да е команда за извеждане на информация (пък била тя и само празен ред или дори интервал), не можеш да стартираш сесия, използваща cookies. Не можеш да правиш и някои други неща... например извикване на header () и т.н.

    В твоя случай това може да се случи, ако се опиташ да include-ваш посочения код в скрипт, който вече е предал информация за извеждане към браузъра. Това е често срещана грешка, повече не мога да кажа... не съм наясно с конкретната ситуация, огледай нещата в посоката, която ти посочвам.

    Повече информация тук: http://www.php.net/docs.php

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    7
    #3

    Re: проблем с session_start()

    ами да - оказа се интервал преди php-то.

    Благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе